Trener ŁKS-u: „Trudno mi uwierzyć, że przegraliśmy to spotkanie” Zdaniem Ireneusza Mamrota jego zespół zaprezentował się bardzo dobrze w pierwszej połowie, a w grze ofensywnej ŁKS-u było widać postęp. - Trudno mi do tej pory uwierzyć, że przegraliśmy spotkanie, w którym zwłaszcza w pierwszej połowie dominowaliśmy na boisku i (...)