Trener ŁKS-u: „Remis byłby bardziej sprawiedliwy” Zdaniem Ireneusza Mamrota w grze jego zespołu zabrakło przede wszystkim piłkarskiej agresji. - Źle zagraliśmy przed wszystkim w pierwszej połowie. Za dużo graliśmy z pominięciem drugiej linii. Widać było, że zespół za bardzo wziął sobie do serca to, na jakim (...)