Były napastnik ŁKS-u ma nowy klub. To rumuński potentat ŁKS pozwolił Stipe Juriciowi na odejście, teraz napastnik zagra w czołowym rumuńskim zespole. Jurić w ŁKS-ie nie był gwiazdą. Był przeciętnym, co najwyżej przyzwoitym zawodnikiem, który od czasu do czasu miał swoje momenty chwały. W Łodzi spędził trzy lata, rozegrał (...)