Mokrzycki i Bobek zostają w ŁKS-ie Na wtorkowej konferencji prasowej przed pierwszym treningiem w trakcie zimowych przygotowań wiceprezes ds. sportowych w ŁKS-ie potwierdził, że jeden z liderów zespołu zostaje w klubie. To świetne informacje dla całej drużyny i kibiców biało-czerwono-białych. Podobna sytuacja tyczy się Aleksandra Bobka. (...)