Reklama
Reklama
Reklama

Widzew Futsal z konkretnym wzmocnieniem

Czas < 1 min czytania
Widzew Futsal z konkretnym wzmocnieniem

fot: Widzew Futsal

Maksym Pautiak zasilił szeregi drużyny Widzewa Łódź. Można śmiało stwierdzić, że to prawdziwy hit, bo Ukrainiec to czołowy gracz Futsal Ekstraklasy.

O tym, że transfer pewnego ukraińskiego gracza jest bliski finalizacji informowaliśmy jakiś czas temu. Nie zdradzaliśmy jednak personaliów zawodnika.

Reklama

To gracz, o którego bardzo się staraliśmy. Chętnych na jego usługi było więcej, ale wybrał właśnie Widzew, co bardzo nas cieszy– mówił trener łodzian, Marcin Stanisławski. Teraz można powiedzieć już oficjalnie, że Maksym Pautiak został nowym widzewiakiem. W minionym sezonie, piłkarz ten reprezentował Red Dragons Pniewy, w barwach którego strzelił 19 bramek i był kluczowym zawodnikiem ligi. Z Widzewem związał się dwuletnim kontraktem.

CZYTAJ TAKŻE>>>Znamy terminarz Futsal Ekstraklasy. Kiedy Widzew – Legia?

Reklama

Ekstraklasowe wzmocnienie

Nie da się ukryć, że sprowadzenie takiego piłkarza jak Pautiak to przynajmniej na papierze bardzo solidny ruch. A takich właśnie potrzebuje zespół, bo choć na zapleczu Ekstraklasy widzewiacy nie mieli sobie równych, tak w najwyższej lidze tak łatwo już nie będzie. Czasu na transfery jest jeszcze dużo, bo pierwsza kolejka zostanie rozegrana za dwa miesiące. Rywalem łodzian będzie drużyna GI Malepszy Futsal Leszno.

Piłka nożna

Widzew Futsal

Dodaj komentarz

Reklama