Reklama
Reklama
Reklama

Widzew Łódź: Jeden wypada, drugi wraca

Czas < 1 min czytania
Widzew Łódź: Jeden wypada, drugi wraca

LODZ. 25.02.2022 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. WIDZEW LODZ - ARKA GDYNIA N/Z PATRYK STEPINSKI FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Czwartą żółtą kartkę w meczu ligowym w tym sezonie zobaczył w piątek Patryk Stępiński. 27-letni obrońca nie będzie mógł pomóc drużynie w meczu ze Stomilem Olsztyn.

Reklama

Poważna strata wicelidera

Patryk Stępiński jest podstawowym zawodnikiem w talii Janusza Niedźwiedzia. Wystąpił w pierwszym składzie w każdym z dotychczasowych meczów Widzewa w sezonie 2021/2022 – 21 razy w Fortuna 1 Lidze i 2-krotnie w Fortuna Pucharze Polski.

CZYTAJ TEŻ: Arka Gdynia wygrała z Widzewem Łódź

Reklama

Faul w 5. minucie starcia łodzian z Arką Gdynia sprawił, że licznik doświadczonego defensora zatrzyma się, przynajmniej na najbliższe dwa tygodnie. Zawodnik Widzewa zobaczył wówczas czwartą żółtą kartkę w sezonie, dlatego nie będzie mógł wystąpić w wyjazdowym meczu ze Stomilem w piątek 4 marca.

Jeden za jednego

W Olsztynie Widzew Janusza Niedźwiedzia czeka więc bardzo istotna zmiana w bloku defensywnym. Szkoleniowiec łodzian będzie jednak mógł liczyć na większe pole manewru w ofensywie. Po pauzie za cztery żółte kartki do kadry wróci Bartosz Guzdek, który podczas nieobecności w pierwszej drużynie wystąpił w sparingu drugiego zespołu z KS-em Kutno.

19-letni napastnik jest najlepszym strzelcem zespołu. W 18 meczach ligowych zdobył 6 bramek, do czego dorzucił jednego gola w 3 występach pucharowych.

Reklama

Trener Widzewa: “Chcemy pokazać, że to był wypadek przy pracy”

Reklama

Piłka nożna

Bartosz GuzdekPatryk Stępińskipiłka nożnaWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama