Reklama
Reklama
Reklama

Widzew murowanym faworytem. Pawłowski z kolejnym golem?

Czas 2 min czytania
Widzew murowanym faworytem. Pawłowski z kolejnym golem?

Bartłomiej Pawłowski fot. Marian Zubrzycki

W niedzielę Widzew Łódź zmierzy się w Głogowie z… Górnikiem Polkowice. Broniący się przed spadkiem rywal łodzian wygrał w tym sezonie zaledwie jeden mecz ligowy.

Reklama

Widzew chce podtrzymać kurs na awans

Czerwono-biało-czerwoni po wyjazdowym zwycięstwie ze Stomilem Olsztyn mogli odetchnąć z ulgą. Widzewiacy mogli dzięki tej wygranej wyrzucić z pamięci dotkliwą porażkę domową z Arką Gdynia (2:5) i skupić się już tylko na kolejnych meczach i obronie drugiej pozycji w tabeli, premiowanej bezpośrednim awansem do PKO BP Ekstraklasy. Żeby zrealizować swój cel i marzenia kibiców muszą jednak pozostać na drodze zwycięstw i bezwzględnie ogrywać takich rywali, jak dołujący w tabeli Górnik Polkowice, z którym zmierzyć mają się w niedzielę 13 marca.

Górnik gospodarzem w gościach

Najbliższy rywal łodzian nie tylko jest najsłabszą obecnie drużyną w stawce, ale też w starciu z Widzewem Łódź nie będzie mógł w pełni wykorzystać atutu własnego boiska, ponieważ z uwagi na trwającą przebudowę obiektu w Polkowicach jako gospodarz niedzielne spotkanie rozegra w Głogowie, na stadionie Chrobrego. Trudno w takich okolicznościach znaleźć jakiekolwiek argumenty przemawiające na korzyść Górnika, który po zeszłorocznym awansie z eWinner 2 Ligi jest na prostej drodze do powrotu na trzeci stopień rozgrywkowy.

Reklama

Pawłowski z kolejnym golem? Widzewiak największą nadzieją kibiców

Odzwierciedlenie sytuacji w tabeli znaleźć można w ofercie zakładów na ten mecz przygotowanej przez firmę Noblebet, czyli sponsora Widzewa Łódź. Kurs na zwycięstwo czerwono-biało-czerwonych to 1.82, a na triumf gospodarzy 5.15 (remis 3.9). Bukmacher przygotował też pulę ciekawych zakładów specjalnych. Dotyczą one zdobycie gola przez Bartłomieja Pawłowskiego, który wpisał się dwukrotnie na listę strzelców w Olsztynie (2.45), wygraną Widzewa przy zanotowaniu przynajmniej 3 żółtych kartek (2.75) czy zwycięstwo łodzian i ponad 5,5 rzutów rożnych dla nich (2.15).

CZYTAJ TEŻ: ZA CIASNO W OFENSYWIE WIDZEWA?

Pełną ofertę kursową na mecz Górnik Polkowice – Widzew Łódź znaleźć można na stronie firmy (SZCZEGÓŁY), a wspomniane kursy specjalne umieszczone zostały w zakładce ZWYCIĘZCA. Warto pamiętać, że na posiadaczy karnetów na spotkania domowe czerwono-biało-czerwonych czeka specjalny bonus w wysokości 50 zł, który nie wymaga żadnych dodatkowych wpłat (SPRADŹ I ZGARNIJ DARMOWE ŚRODKI).

Reklama

50 PLN OD NOBLEBET DLA POSIADACZY KARNETÓW NA WIDZEW (WIĘCEJ)

Daniel Tanżyna wypada Widzewowi do końca sezonu

Reklama

Piłka nożna

Fortuna 1 LigaGórnik Polkowicenoblebetpiłka nożnaWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama