Reklama
Reklama

Widzewiacy ciałem w Turcji, myślami już przy meczu z Arką

Czas < 1 min czytania
Widzewiacy ciałem w Turcji, myślami już przy meczu z Arką

Piłkarze Widzewa podczas meczu z Miedzią Legnica (fot. widzew.com / Marcin Bryja)

Do pierwszego wiosennego meczu Widzewa w I lidze pozostał tydzień. Chociaż czerwono-biało-czerwoni przebywają jeszcze w Turcji, a przed nimi ostatni mecz kontrolny, to myślami są już przy meczu z Arką Gdynia, którym zainaugurują rywalizację o punkty w 2022 roku.

Reklama

Przed widzewiakami jeszcze trzy dość męczące dni. W czwartek piłkarze odbyli poranny trening na boisku, ale na tym nie koniec. Przed nimi jeszcze regeneracja oraz odprawa przed piątkowym spotkaniem, którym zakończą serię zimowych sparingów. W piątek widzewiacy rozegrają sparing, ostatni test przed ligą, w którym rywalem będzie ukraiński Inhułeć Petrowe. W sobotę natomiast czeka ich kilkugodzinna podróż do Łodzi.

CZYTAJ TAKŻE >>> Widzew pracuje nad poprawą skuteczności

Reklama

W głowach piłkarzy Widzewa jest już liga

Chociaż czerwono-biało-czerwoni przebywają jeszcze w Turcji, a przed nimi ostatni mecz kontrolny, to myślami są już przy meczu z Arką Gdynia, którym zainaugurują rywalizację o punkty w 2022 roku.

– Przyszedł czas na typowo piłkarskie treningi, nie ma już noszenia kolegów na plecach czy biegania po górach. Jest natomiast dużo grania oraz ćwiczeń z piłką i przygotowania do meczu z Arką Gdynia. Można powiedzieć, że ten tydzień oraz ten nadchodzący to jeden długi mikrocykl przygotowujący zespół do wznowienia rozgrywek Fortuna 1 Ligi – relacjonuje prosto z Turcji Jakub Dyktyński, kierownik ds. komunikacji i PR Widzewa Łódź.

Reklama

Przypomnijmy, że mecz Widzew – Arka rozpocznie się w piątek 25 lutego 2022 roku o godzinie 20:30. Spotkanie będzie transmitowane przez Polsat Sport, ale mimo to na trybunach stadionu przy al. Piłsudskiego spodziewany jest komplet widzów.

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama