Reklama
Reklama
Reklama

Wygrywa ŁKS Commercecon, wygrywają Grot Budowlani. Łodzianki wyróżnione

Czas < 1 min czytania
Wygrywa ŁKS Commercecon, wygrywają Grot Budowlani. Łodzianki wyróżnione

Łódzkie siatkarki w drużynie kolejki TAURONLigi / Fot. Łódzki Sport/ŁKS Commercecon Łódź

Grot Budowlani Łódź wygrali swój drugi mecz z rzędu w lidze i trzeci ogółem, licząc jeszcze rozgrywki w Pucharze Polski. Po ostatnim zwycięstwie dwie siatkarki łódzkiego klubu zostały uwzględnione w najlepszej drużynie kolejki. To samo tyczy się ŁKS-u Commercecon Łódź, który ma tam jedną swoją przedstawicielkę w pierwszej szóstce i dwie rezerwowe.
Reklama

Grot Budowlani Łódź łapią swój rytm

Grot Budowlani Łódź po słabym początku, wydaje się, że wzniosły się w końcu na wyższy pułap. Niebiesko-biało-czerwone wygrały w ostatnich tygodniach z UNI Opole w Pucharze Polski, pokonały Capital Legionovię Legionowo i ponownie okazały się lepsze od UNI Opole, tym razem w TAURONLidze

Reklama

Budowlane obok zawodniczki z niepokonanego ŁKS-u Commercecon Łódź

Po tym ostatnim meczu wyróżniono dwie zawodniczki Grot Budowlanych Łódź. Zarówno libero, Justyna Łysiak, jak i środkowa, Dominika Sobolska-Tarasova znalazły się w najlepszej drużynie 4. kolejki TAURONLigi. Budowlane znalazły się tam razem z Aleksandrą Gryką z ŁKS-u Commercecon Łódź. Ełkaesianki na razie nie mają sobie równych w rozgrywkach ligowych. 4 mecze i 4 zwycięstwa bez straty seta – to mówi samo za siebie. 

Drużynę tygodnia uzupełniły: Gabriela Orvošova, Katarzyna Wenerska (obie Developres Bella Dolina Rzeszów), Martyna Czyrniańska (Grupa Azoty Chemik Police), Natalia Murek (Moya Radomka Lotnisko Radom).

W szerokim składzie drużyny 4. kolejki TAURONLigi zostały uwzględnione także Klaudia AlagierskaSzczepaniak i Zuzanna Górecka z ŁKS-u Commercecon Łódź. Pozostałe siatkarki, które nie znalazły miejsca w pierwszej szóstce, ale były zbyt dobre, żeby o nich nie wspomnieć to: Madison Bugg, Samara Rodrigues de Almeida, Justyna Łukasik, Agnieszka Adamek (wszystkie cztery Moya Radomka Lotnisko Radom) i Aleksandra Rasińska (Energa MKS Kalisz). 

CZYTAJ TAKŻE>>>PGE Skra zgodnie z planem. Doping dzieciaków za 3 punkty!

Reklama

Siatkówka

Grot Budowlani ŁódźŁKS Commercecon ŁódźTAURONLiga

Dodaj komentarz

Reklama