Reklama
Reklama
Reklama

Katar 2022. Znany kibic ŁKS-u stworzył muzykę dla reprezentacji Polski!

Czas 2 min czytania
Katar 2022. Znany kibic ŁKS-u stworzył muzykę dla reprezentacji Polski!

fot. ŁKS Łódź

O.S.T.R stworzył nową identyfikację dźwiękową reprezentacji Polski! Muzykę skomponowaną przez znanego rapera i producenta muzycznego, a jednocześnie sympatyka ŁKS-u będzie można usłyszeć m.in. w mundialowych vlogach na kanale Łączy nas Piłka.
Reklama

O nawiązaniu współpracy z O.S.T.R.-em PZPN poinformował w oficjalnym komunikacie opublikowanym we wtorkowy poranek. Łódzki raper skomponował dla federacji muzykę, która będzie pojawiać się w materiałach komunikacyjnych i marketingowych dotyczących reprezentacji Polski, m. in. w codziennych vlogach kanału Łączy nas Piłka, w których można śledzić kulisy występów biało-czerwonych na mistrzostwach świata. – Najbardziej rozpoznawalny zespół sportowy w naszym kraju, cieszący się ogromną popularnością, zasługuje na godną otoczkę, którą krok po kroku tworzymy. Współpraca PZPN-u z tak uznanym artystą, jakim jest O.S.T.R. jest dla nas ogromnym zaszczytem. Jesteśmy przekonani, że nowa identyfikacja muzyczna w naszych materiałach przypadnie odbiorcom do gustu – nie kryje radości Grzegorz Stańczuk, dyrektor Marketingu i Sponsoringu PZPN cytowany przez portal laczynaspilka.pl.

Reklama

– Jak kiedyś ktoś powiedział, futbol to najważniejsza z tych niby nieważnych rzeczy. Radość, euforia, rozczarowanie czy łzy, ale przede wszystkim poczucie jedności. Jest mi niezmiernie miło, że mogę w tym uczestniczyć dorzucając swoją małą, muzyczną cegiełkę. Mam nadzieję, że na mistrzostwach Biało-Czerwoni dostarczą nam dużo radości! – skomentował z kolei O.S.T.R.

O.S.T.R. na stadionie ŁKS-u w czerwcu 2019 roku, fot. ŁKS Łódź

Z Bałut do Kataru

Adam Ostrowski to pochodzący z Bałut raper, producent muzyczny i… absolwent łódzkiej Akademii Muzycznej w klasie skrzypiec. Bardzo szybko zaczął się jednak realizować w świecie rapu pod pseudonimem „O.S.T.R.” i stał się jednym z najważniejszych twórców rapowej sceny w pierwszych latach XXI wieku. Przez lata zgromadził wierne grono słuchaczy – dziś ma w swoim dorobku osiem platynowych i sześć złotych płyt oraz pięć Fryderyków – nagród polskiej Akademii Fonograficznej.

Reklama
O.S.T.R. na stadionie ŁKS-u w czerwcu 2019 roku, fot. ŁKS Łódź

Katar 2022. Reprezentacja Polski zagra w rytm muzyki kibica ŁKS-u!

Ostrowski jest nie tylko fanem futbolu, ale też znanym sympatykiem ŁKS-u. Człowieku! Cieszę się niebywale! Po siedmiu latach znów jesteśmy w elicie. Mówię: „my”, bo wypowiadam się w imieniu wszystkich przyjaciół-kibiców tego klubu – mówił w maju 2019 roku w wywiadzie dla Magazynu WP. -Jestem kibicem ŁKS-u i się z tym nie kryję. Mam też mnóstwo znajomych, którzy są za Widzewem, i w końcu mogę im trochę podokuczać. To są całe sms-owe wojny między nami! – cieszył się. O.S.T.R. wystąpił też w charytatywnym meczu „#RazemDlaKuby”. Zagrał wówczas z przeplatanką na piersi u boku m.in. Marka Chojnackiego, Witolda Bendkowskiego czy Marcina Gortata [szerzej o O.S.T.R.-ze, ale też o innych kibicach klubu z al. Unii związanych ze światem muzyki pisaliśmy TUTAJ].

Piłka nożna

Adam OstrowskiKatar 2022ŁKS ŁódźMuzykaO.S.T.R.PZPNreprezentacja Polski

Komentowanie zablokowane

Reklama