Reklama
Reklama

Można już odbierać karnety na mecze Orła Łódź

Czas < 1 min czytania
Można już odbierać karnety na mecze Orła Łódź

Orzeł Łódź - ROW Rybnik (fot. Marian Zubrzycki)

Od poniedziałku 7 marca kibice żużlowego Orła Łódź mogą już odbierać karnety, które zakupili stacjonarnie oraz za pośrednictwem platformy sprzedażowej kupbilet.pl.

Reklama

Gdzie odebrać karnety na mecze Orła?

Jak informuje klub, karnety wydawane będą w kwiaciarni H. Skrzydlewska usytuowanej w budynku Moto Areny Łódź. Punkt otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00.

Osoby odbierające karnet powinny wziąć ze sobą voucher, który otrzymały w trakcie zakupu oraz dokument tożsamości.

CZYTAJ TAKŻE >>> Adam Skórnicki odchodzi z Orła? Klub dementuje

Reklama

Karnety na mecze Orła wciąż w sprzedaży

Osoby, które jeszcze nie kupiły karnetu na sezon 2022, wciąż mogą to uczynić. Wejściówki są dostępne na platformie kupbilet.pl oraz w kwiaciarni H. Skrzydlewska na stadionie Moto Arena Łódź.

Wejściówki  upoważniają posiadacza do pierwszeństwa w wyborze miejsca udostępnionego na wskazanych trybunach podczas meczów eWinner 1. Ligi. Stała wejściówka na nowy sezon obowiązuje na 7 meczów rundy zasadniczej z wyłączeniem fazy play off. Klub udostępnił w sprzedaży karnety na wszystkie trybuny, w tym istnieje możliwość zakupu karnetów VIP.

KŻ Orzeł Łódź sezon 2022 rozpocznie w weekend 9-11 kwietnia. W pierwszej kolejce eWinner 1. Ligi zmierzy się na Moto Arenie z ROW-em Rybnik.

CZYTAJ TAKŻE >>> Mocne treningi żużlowców Orła. „Podkręciliśmy obroty”

Reklama
Reklama

Żużel

Orzeł Łódź

Dodaj komentarz

Reklama