Reklama
Reklama
Reklama

Obrońca ŁKS-u pasuje do ekstraklasy

Czas < 1 min czytania
Obrońca ŁKS-u pasuje do ekstraklasy

LODZ. 25.03.2022 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. LKS LODZ - MIEDZ LEGNICA N/Z NACHO MONSALVE FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Nacho Monsalve to najlepszy obrońca ŁKS-u. Chociaż poziomem pasuje do ekstraklasy, na razie wygrywa konkursy w Fortuna 1 Lidze.
Reklama

Nacho Monsalve miał koszmarne wejście do ŁKS-u. Poprzedni rok, wychowanek Atletico Madryt spędził w gabinetach lekarzy. Nie grał prawie wcale, bo ciągle zmagał się z urazami. Przez cały sezon rozegrał 11 meczów. Na boisku przebywał niecałe 650 minut.

Reklama

Czytaj także: Nikt nie wyszedł zawiedziony.

Świetna runda obrońcy ŁKS-u

Ale to już przeszłość. Monsalve przepracował przerwę między sezonami i stał się najważniejszym zawodnikiem defensywy ŁKS-u. Nie opuścił nawet jednego spotkania, we wszystkich grał od deski do deski i nie popełnił wielu błędów kosztujących łodzian stratę gola. Łącznie, Monsalve rozegrał 18 spotkań, na boisku spędził 1600 minut (prawie trzy razy więcej niż w poprzednim sezonie!) i strzelił dwa gole. Jego wkład, w to, że ełkaesiacy są liderami Fortuna 1 Ligi był nieoceniony. Wydaje się, że Hiszpan umiejętnościami przerasta zaplecze ekstraklasy.

Reklama

Czytaj także: Kibic ŁKS-u stworzył muzykę dla reprezentacji Polski.

Nic dziwnego, że Monsalve wygrał konkurs na obrońcę jesieni. Wraz z nim parę wymarzonych stoperów stworzył Tomasz Kasolik, piłkarz Ruchu Chorzów.

Czytaj także: Kamil Dankowski doceniony.

Reklama

Reklama

Piłka nożna

ŁKS ŁódźNacho Monsalve

Dodaj komentarz

Reklama