Reklama
Reklama

Wystartował przetarg na widzewski autokar. Jest jeden warunek

Czas 2 min czytania
Wystartował przetarg na widzewski autokar. Jest jeden warunek

Widzew będzie miał nowy autokar (fot. widzew.com / Marcin Bryja)

Widzew Łódź ogłosił przetarg na usługę okazjonalnego przewozu osób, w tym pierwszej drużyny Widzewa Łódź SA w sezonie 2022/2023 i ewentualnie kolejnych. Wśród wymagań, jakie ma spełniać nowy widzewski autokar widnieje zapis dotyczący możliwości obrandowania autokaru, który jest bardzo istotny w kontekście wyboru danej oferty.

Reklama

Widzewski autokar będzie wizytówką klubu

Widzew to jeden z niewielu tak rozpoznawalnych klubów piłkarskich w Polsce, który nie ma swoje własnego obrandowanego autokaru. Niebawem ma się to zmienić. Prezes Mateusz Dróżdż na antenie Widzew.FM przyznał, że klubowy odpowiednio oklejony autokar to rzecz absolutnie niezbędna w takim klubie jak Widzew.

– Na tę chwilę jest to niemożliwe, bo wymagałoby to bardzo dużej zmiany w budżecie klubu. Nie chcemy za każdym razem wyciągać pieniędzy od kibiców, chociaż cały czas namawiam do wspierania programu Widzew Plus. Ale taki autokar, w barwach klubu, musimy mieć, bo to wizytówka, która świadczy o klubie – mówił Mateusz Dróżdż. – Zrobię wszystko, co w mojej mocy, byśmy w czerwcu mieli taki autokar – zapowiedział Dróżdż.

Reklama

Pierwszym krokiem spełnieniu tej zapowiedzi jest ogłoszenie przetargu, do czego doszło w piątek 11 lutego.

CZYTAJ TAKŻE >>> Będą duże zmiany na stadionie Widzewa

Reklama

Jaki ma być widzewski autokar?

„Przedmiotem zamówienia jest usługa przewozu osób autobusem o określonej specyfikacji dotyczącej m.in. liczby miejsc, przestrzeni pasażerskiej oraz wyposażenia” – czytamy na widzew.com.

Reklama

Jak wynika z opisu przedmiotu zamówienia, nowy widzewski autokar ma być całkiem luksusowy i ma być wyposażony m.in. komfortowe fotele o grubości siedzenia 15 cm i grubości oparcia 10 cm, gniazda 230 V oraz USB do zasilania urządzeń mobilnych dla każdego pasażera, wejście HDMI dla trenera, indywidualną klimatyzację dla pasażerów, ekspres do kawy i zamykane schowki nad fotelami.

Autokar, którego rok produkcji nie może być wcześniejszy niż 2015, ma mieć także możliwość demontażu siedzeń według własnych potrzeb oraz montażu stolika.

Co ważne, w przetargu mogą brać bowiem udział tylko wykonawcy, którzy „wyrażają zgodę na obrandowanie autokaru, na wzór przedstawiony przez Klub Widzew Łódź S.A”.

Reklama

CZYTAJ TAKŻE >>> Jak będzie wyglądał tunel Serca Łodzi

Oferty należy składać do 25.02.2022 w Sekretariacie Zamawiającego, który znajduje się przy al. Piłsudskiego 138 w Łodzi (Stadion Miejski, wejście 2, I piętro).

Klub spośród ofert wybierze najkorzystniejszą, tj. ofertę z najniższą ceną. Ale nie tylko cena będzie rozpatrywana.

Reklama

„Zamawiający będzie brał pod uwagę również inne kryteria odnoszące się do przedmiotu zamówienia, takie jak jakość funkcjonalność, zastosowanie najlepszych dostępnych technologii i termin realizacji zamówienia” – czytamy w ogłoszeniu.

Otwarcie nadesłanych ofert odbędzie się 28 lutego, ale nie będzie ono jawne.

Reklama

Piłka nożna

piłka nożnaWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama