Ostatnia wizyta Korony Kielce w Sercu Łodzi skończyła się fatalnie dla Widzewa. Czas na rewanż.
W lany poniedziałek Widzew podejmie na swoim stadionie Koronę. Oczywiście gra o zwycięstwo, ale trzy punkty są bardziej potrzebne rywalom, bo ich sytuacja w tabeli nie jest dobra. Zespół Kamila Kuzery walczy o utrzymanie. Widzew jest w o wiele lepszej sytuacji, ale oczywiście też powinien punktować.
Ostatnim razem Korona przyjechała do Serca Łodzi w maju ubiegłego roku. To była ostatnia kolejka sezonu i zespół Kuzery był zagrożony spadkiem. Potrzebował wygranej. I zwyciężył bardzo pewnie 3:0 mając kolejne świetne okazje.
Fatalny rekord Widzewa
Dla Widzewa i jego kibiców to było fatalne zakończenie sezonu. Była to szósta z rzędu porażka na swoim stadionie, co pozostaje wstydliwym rekordem w historii klubu.
Widzew w poniedziałek zagra więc nie tylko o 3 punkty, ale będzie też to rewanż za tamtą fatalną porażkę. Warto także przypomnieć, że także poprzedni mecz Widzew - Korona w Sercu Łodzi zakończył się wygraną gości z Kielc. W kwietniu 2022 roku jeszcze w Fortuna 1 Lidze zwyciężyli 2:1. Po raz ostatni łodzianie wygrali u siebie z Koroną w lutym 2021 roku. Było wtedy 2:0 po golach Pawła Tomczyka i Piotra Samca-Talara. W kadrze Widzewa jest już tylko jeden piłkarz, który grał w tamtym spotkaniu. To Dominik Kun.

Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.