Piłkarze ŁKS-u nie dostali urlopów. Przygotowują się do meczu z liderem.
ŁKS w trzech meczach zdobył siedem punktów. Pokonał Puszczę i Wartę, zremisował z Rakowem. W sercach fanów odżyła nadzieja, że mimo trudnej sytuacji, ich ulubieńcy utrzymają się w ekstraklasie. To niezwykle trudne zadanie, bo musieliby wygrać mniej więcej pięć spotkań na dziewięć. Ale nic nie jest jeszcze przesądzone...
Piłkarze ŁKS-u nie dostali urlopów
Ełkaesiacy w przerwie mieli rozegrać sparing z Rakowem, ale częstochowianie zrezygnowali.
- Podczas przerwy na reprezentację drużyna nie ma w planach rozgrywać żadnego sparingu - przekazała Marta Olżewska, rzecznik prasowa dwukrotnych mistrzów Polski.
Ale nie będą mieli wolnego. Przez cały tydzień beniaminek ekstraklasy będzie trenował, piłkarze nie dostali urlopów.
- Chcemy wykorzystać ten czas na poprawę pewnych elementów. Nie składamy broni! Zdaję sobie sprawę z tego, że są drużyny w Ekstraklasie, które dadzą swoim zawodnikom trochę więcej odpoczynku. My jesteśmy w innej sytuacji. Wykorzystamy przerwę na pracę - mówił Matysiak.
Piłkarze ŁKS-u przygotowują się do meczu z Jagiellonią Białystok. Z liderem ekstraklasy zmierzą się 30 marca o godzinie 15.

Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.