Reklama
Reklama

Oceny piłkarzy Widzewa. Kabaret pod egidą

Czas 2 min czytania
Oceny piłkarzy Widzewa. Kabaret pod egidą

Widzew Łódź - Resovia, Martin Kreuzriegler/fot. Marcin Bryja, widzew.com

Przykro to pisać, ale to był kabaret pod egidą trenera Janusza Niedźwiedzia, który też popełnił fatalne błędy, jeśli chodzi o skład i taktykę na ten mecz.

Henrich Ravas – 2

Reklama

Obronił kilka strzałów, przy kilku nie miał szans. Ale popełniał też błędy, jak przy golu numer 4. Nic ponad „dwóję” dać nie możemy.

Patryk Stępiński – 2

Reklama

Spóźniony, źle ustawiony, jak cała defensywa Widzewa. Zresztą, co dać obrońcy drużyny, która traci tyle goli?

Marek Hanousek – 2

Reklama

Fatalny występ. Zagubiony, jak dziecko we mgle. Dajemy „dwójkę” z sympatii. „Jedynkę” zarezerwowaliśmy dla ich kolegi z bloku defensywnego.

Reklama

Martin Kreuzriegler – 1

Le cabaret. Czy Krystian Nowak albo Tomasz Dejewski nie daliby tej drużynie więcej? Na pewno są wyżsi i lepiej grają w powietrzu, a to pięta achillesowa Widzewa. No i co robił Austriak przy trzecim golu dla Resovii? Wyszedł z domu pospacerować czy walczyć o awans?! Co w ogóle Kreuzriegler robi w składzie? Ile razy podał do rywali? To był występ właściwie na 0. To naprawdę był wybór numer 1 Widzewa, a Austriak był obserwowany?

Karol Danielak – 2+

Reklama

Dużo biega, gra na „chaos”. Czasem coś się uda, ale w sobotę nie udawało się nic. Irytowały jego dośrodkowania w pierwszej połowie i strzały z daleka w drugiej. Oddawał je ze złych pozycji, bo nie wiedział, co robić z piłką. Oczywiście ta nawet nie leciała na bramkę.

Patryk Lipski – 2-

Zwalnianie gry powoli staje się jego znakiem firmowym. W takim tempie, jak chciałby grać Lipski, grało się w latach 90-tych. Od tamtej pory już trochę czasu jednak minęło i warto byłoby przyśpieszyć. Coraz mniej dziwimy się, że Lipski nie gra już w PKO Ekstraklasie.

Reklama

Dominik Kun – 2

Jest takie powiedzenie, że w piłkę nożną się gra, a nie biega. Kun zawsze pracuje na boisku, ale w piłkę nożną się przede wszystkim gra. Gdzie są jego dobre zagrania? Gdzie się podziały? Od jakiegoś czasu Kun głównie irytuje.

Fabio Nunes – 1

Reklama

Potwierdził to, co już właściwie o nim wiemy. W ofensywie czasem zdarzy mu się dobra akcja, ale właśnie czasem się zdarzy. Gdy się na niego patrzy, to ma się wrażenie, że wyszedł z kumplami pokopać na orliku, jakoś nie traktuje tego poważnie. A w defensywie? Dramat. Miał udział przy pierwszym i trzecim golu. Z Polski do Portugalii lata sporo samolotów. Może jakaś zbiórka na bilet w programie Widzew Plus?

Ernest Terpiłowski – 2+

Poszarpał trochę. W piłkę się jednak nie szarpie.

Reklama

Kristoffer Normann Hansen – 1

No co to miało być? W tak ważnym meczu taki występ? Po to kluby sprowadzają piłkarzy z zagranicy? W ogóle lewa strona Widzewa była wyjątkowo „lewa”.

Bartłomiej Pawłowski – 4

Starał się bardzo. Nie zawiódł. To po jego rajdach Widzew miał dwa rzuty wolne sprzed bramki. To on strzelił jedynego gola. W pojedynkę meczu się jednak nie wygra. Przykre.

Juliusz Letniowski – 3-

Trudno wchodzi się na boisko, gdy drużyna przegrywana tak wysoko. Trudno liczyć na to, że piłkarz po tak długiej przerwie odmieni losy meczu. Letniowski wciąż jednak ma to „coś” i to jeszcze odpali.

Daniel Villanueva – 2

Wszedł w trudnym momencie i nie pomógł.

Krystian Nowak – 3

Trudno go ocenić, bo gdy wszedł na boisko, to Resovia już tak nie atakowała. Ale dlaczego Nowak gra tak mało? Tego naprawdę nie potrafimy wytłumaczyć.?

Radosław Gołębiowski i Paweł Zieliński grali zbyt krótko, by ich ocenić.

Piłka nożna

Janusz NiedźwiedźWidzew Łódź

Komentowanie zablokowane

Reklama