Reklama
Reklama
Reklama

Piątkowe mecze kontrolne Widzewa bez transmisji w Widzew TV

Czas < 1 min czytania
Piątkowe mecze kontrolne Widzewa bez transmisji w Widzew TV

LODZ 25.06.2022 SPARING WIDZEW LODZ - GKS TYCHY FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

W piątek 1 lipca Widzew rozegra dwa mecze kontrolne. Najpierw piłkarze trenera Janusza Niedźwiedzia zagrają z Sandecją Nowy Sącz, a następnie Puszczą Niepołomice.

Intensywny piątek widzewiaków

Od środy 29 czerwca zawodnicy Widzewa Łódź przebywają na zgrupowaniu w Woli Chorzelowskiej. W czwartek będą trenowali dwukrotnie, a już w najbliższy piątek rozegrają dwa sparingi z drużynami z zaplecza ekstraklasy.

Reklama

Obecnie w Woli Chorzelowskiej przebywa 25 piłkarzy Widzewa. Więcej o kadrze na zgrupowanie pisaliśmy TUTAJ. Nie jest to szczególnie duża liczba, ale powinna wystarczyć, by nie „zajechać” zawodników i zgodnie z planem rozegrać dwa mecze kontrolne jednego dnia. Nie jest wykluczone, że na oba spotkania wybiegną różne jedenastki.

Początek pierwszego spotkania zaplanowany jest na godzinę 11:30. Wówczas rozpocznie się mecz, w którym Widzew zmierzy się z Sandecją Nowy Sącz. Z kolei pierwszy gwizdek spotkania z Puszczą Niepołomice zabrzmi o 17:00.

Reklama

!AKTUALIZACJA!

Podjęto decyzję o zmianie pory rozpoczęcia obydwu spotkań. Pierwszy gwizdek meczu z Sandecją zabrzmi w piątek o 10:30, natomiast pojedynek z Puszczą został przesunięty o godzinę później, czyli na 18:30.
1 lipca 10:30  Widzew Łódź – Sandecja Nowy Sącz
1 lipca 18:30  Widzew Łódź – Puszcza Niepołomice

CZYTAJ TAKŻE >>> Franciszek Smuda ponownie w III lidze. A miał w niej prowadzić tylko Widzew

Reklama

Piątkowe sparingi bez transmisji w WidzewTV

Oba piątkowe mecze kontrolne nie będą transmitowane klubową telewizję Widzewa.

Niemniej jednak kibice i tak będą mogli zobaczyć, jak sobie radzili zawodnicy trenera Janusza Niedźwiedzia, bo na miejscu pojawi się pracownik klubu, który przygotuje skróty najciekawszych akcji ze spotkań z Sandecją oraz Puszczą.

CZYTAJ TAKŻE >>> Klub potwierdza! Juliusz Letniowski piłkarzem Widzewa

Piłka nożna

Widzew Łódź

Komentowanie zablokowane

Reklama