Reklama
Reklama

Prezes Widzewa zapowiada wysokie podwyżki cen karnetów i biletów

Czas < 1 min czytania
Prezes Widzewa zapowiada wysokie podwyżki cen karnetów i biletów

Kibice Widzewa Łódź podczas meczu ligowego (fot. Marian Zubrzycki)

- Podwyżki będą i będą one wysokie – odpowiedział prezes Widzewa Mateusz Dróżdż na pytanie dotyczące cen karnetów i biletów na mecze łódzkiego klubu w PKO Ekstraklasie sezonu 2022/2023.

Droższe karnety i bilety na Widzew

Widzew Łódź w sezonie 2022/2023 będzie występował w PKO Ekstraklasie. Dla kibiców oznacza to możliwość obejrzenia meczów na wyższym poziomie oraz rywalizacji z takimi firmami jak Legia Warszawa, Lech Poznań, Raków Częstochowa czy Lechia Gdańsk.

Reklama

Za tę przyjemność będzie trzeba jednak sowicie zapłacić, co zdradził w programie Misja Futbol Mateusz Dróżdż.

– Podwyżki będą i zapewne będą one wysokie, bo gdy Widzew awansował do I ligi, to tych podwyżek nie było – powiedział prezes Widzewa. – Teraz udało się awansować w normalnych okolicznościach i te podwyżki na pewno będą – dodał.

Reklama

Kilka dni temu z kolei wiceprezes Widzewa w rozmowie z Łódzkim Sportem zdementował informacje dotyczące gigantycznych podwyżek.

– Chciałbym zdementować jakieś dziwne informacje, które gdzieś tam krążyły, że podwyżki to będzie 300 czy 400%. To na pewno nie będzie miało miejsca – mówi wiceprezes Widzewa.

Reklama

Moda na Widzew trwa w najlepsze

Droższe karnety raczej nie powinny jednak zniechęcić kibiców do zakupu abonamentów. Tym bardziej, że na mecz z Podbeskidziem chętnych było tyle, że niemal wypełniony zostałby Stadion Narodowy w Warszawie.

Reklama

– Czy będą bilety? Śmiem powątpiewać, bo na derby z ŁKS-em albo mecz z Podbeskidziem mieliśmy zapotrzebowanie na bilety w okolicach 55 tysięcy osób – przyznał prezes Widzewa. – To kibice odbudowali ten klub. Ja się cieszę, że mogę w tym projekcie uczestniczyć – zakończył.

CZYTAJ TAKŻE >>> Trener Widzewa: Będę to pamiętał do końca życia

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Komentowanie zablokowane

Reklama