Stanisławski: Pokazaliśmy, że mamy jakość i potencjał

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Stanisławski: Pokazaliśmy, że mamy jakość i potencjał - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook
Piłka nożnaMarcin Stanisławski (grający trener): Cieszymy się bardzo z tej wygranej. Mieliśmy na początek bardzo silnego przeciwnika. Ale pokazaliśmy, że też mamy jakość i potencjał. Momentami było widać stres i niepewność w naszych poczynaniach, ale wierzę, że to minie.

Marcin Stanisławski (grający trener):

Cieszymy się bardzo z tej wygranej. Mieliśmy na początek bardzo silnego przeciwnika. Ale pokazaliśmy, że też mamy jakość i potencjał. Momentami było widać stres i niepewność w naszych poczynaniach, ale wierzę, że to minie. Był to mecz walki, co zresztą pokazuje statystyka fauli, których było więcej niż strzałów. Szkoda czerwonej kartki dla Wiaczesława Kożemjaki, bo był dziś naszym wiodącym zawodnikiem. Poradziliśmy sobie jednak, mimo tego osłabienia i tu też należą się wielkie brawa dla zespołu. Teraz czeka nas ciężki wyjazd, ale wiemy na co nas stać i walczymy dalej.

Daniel Krawczyk (zawodnik):

Pierwsza połowa nie była w naszym wykonaniu doskonała. Potrzebne było parę zmian, które pozwoliły nam zagrać inaczej w drugiej części meczu. Mamy drużynę, która cały czas się zgrywa, bo wielu graczy dołączyło do nas niedawno. Cały ten proces przebiega bardzo płynnie i wierzę, że efekty będą widoczne już w następnym meczu. Cieszę się też z moich bramek, ale nie dlatego, że to ja je strzeliłem, a dlatego, że dały nam dużo spokoju i pomogły wygrać ten mecz. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
logo