Reklama
Reklama
Reklama

Startuje PreZero Grand Prix PLS. Wśród uczestników PGE Skra

Czas < 1 min czytania
Startuje PreZero Grand Prix PLS. Wśród uczestników PGE Skra

Zespół PGE Skry Bełchatów gotowy do przedsezonowego turnieju (fot. skra.pl)

Już w najbliższy czwartek 11 sierpnia rozpocznie się turniej PreZero Grand Prix PLS. Podczas przedsezonowych zmagań będzie można podziwiać m.in. mistrzów świata, Europy i uczestników ostatniej Ligi Narodów.

Głośne nazwiska podczas PreZero Grand Prix PLS

W czwartek na obiektach Wandy Kraków przy ul. Bulwarowej 39 rozpocznie się trzecia edycja turnieju PreZero Grand Prix PLS. Na piaszczystym boisku zobaczymy 16 drużyn, w których aż roi się od gwiazd. Będzie można przekonać się, jak w plażowej odmianie siatkówki radzą sobie gwiazdy PlusLigi, a wśród nich mistrzowie świata, Europy, zwycięzcy Ligi Mistrzów czy niedawni reprezentanci Polski.

Reklama

Wiadomo już, że w turnieju na pewno zobaczymy dwóch mistrzów świata. Aluron CMC Warta Zawiercie anonsuje najsilniejsze zestawienie, a w trzecim zespole poprzedniego sezonu zespole zobaczymy m.in. Dawida Konarskiego, złotego medalistę mistrzostw świata z 2014 i 2018 roku. Wystąpi także pozyskany z ZAKSY Kędzierzyn-Koźle Krzysztof Rejno, podwójny zwycięzca Ligi Mistrzów.

CZYTAJ TAKŻE >>> Środkowy PGE Skry Bełchatów jako jedyny w drużynie marzeń

Siedmiu reprezentantów PGE Skry

W PGE Skrze Bełchatów, którą poprowadzi Michał Bąkiewicz, trener aktualnych mistrzów świata juniorów, wystąpi siedmiu zawodników. Do Krakowa pojechali Lukáš Vašina, Jakub Rybicki, Kacper Piechocki, Bartłomiej Janus, Mihajlo Mitić, Damian Schulz, a także trenujący z zespołem Wiktor Musiał. 

Reklama

ZBUDUJ DOM SWOICH MARZEŃ Z CEGIELNIĄ GRABARZ, SPONSOREM PGE SKRY BEŁCHATÓW (WIĘCEJ)

Drużyna PGE Skry swoje zmagania na boiskach KS Wanda przy ul. Bulwarowej 39 rozpocznie od czwartkowego meczu (godz. 11:30) ze Ślepskiem Malow Suwałki. W drugiej rundzie wygrany z tego meczu zmierzy się zwycięzcą meczu GKS Katowice – Cerrad Czarni Radom. Natomiast finałowe spotkania rozpoczną się w niedzielę w południe.

CZYTAJ TAKŻE >>> Darmowa wakacyjna rekreacja na obiektach MOSiR-u

Reklama

Siatkówka

PGE Skra Bełchatów

Komentowanie zablokowane

Reklama