Reklama
Reklama

Trener ŁKS-u: „Nie udźwignęliśmy tego meczu”

Czas < 1 min czytania
Trener ŁKS-u: „Nie udźwignęliśmy tego meczu”

fot. ŁKS Łódź / Cyfrasport

- To są trudne chwile dla naszego klubu i po prostu sobie z tym nie poradziliśmy. To był kolejny cios, który przyjęliśmy, tak naprawdę już się chwiejąc – powiedział na konferencji prasowej po meczu z GKS-em Katowice trener ŁKS-u, Marcin Pogorzała.

To kolejny mecz, którego nie udźwignęliśmy, nie poprowadziliśmy w taki sposób, w jaki powinniśmy. Wydawało się, że pierwsza połowa wyglądała tak, że nie powinniśmy byli jej przegrać, a jednak schodziliśmy do szatni z wynikiem 0:1. Po przerwie spadł na nas drugi cios i znowu musieliśmy próbować wracać do meczu. To są trudne chwile dla naszego klubu i po prostu sobie z tym nie poradziliśmy. To był kolejny cios, który przyjęliśmy, tak naprawdę już się chwiejąc – podsumował trener ŁKS-u.

Reklama

„To, co robiliśmy miało niewiele wspólnego z typową pracą trenera”

Pogorzała po raz kolejny odniósł się też do trudnej sytuacji, w jakiej znalazł się jego zespół. -To, co robiliśmy w klubie od jakiegoś czasu miało niewiele wspólnego z typową pracą trenerską koncentrującą się wokół przygotowania do każdego kolejnego meczu. Próbowaliśmy oczywiście wprowadzać pewne zagadnienia taktyczne, sprawy, do których omawiania jesteśmy przyzwyczajeni, ale musieliśmy bardziej skupiać się na próbach odbudowania psychiki zawodników i oddziaływania na zespół w taki sposób, aby się pozbierał i wyszedł z kryzysu – powiedział.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS ŁódźMarcin Pogorzała

Komentowanie zablokowane

Reklama