Reklama
Reklama

Adrian Klimczak po porażce ŁKS-u: „Pomogliśmy rywalom w strzeleniu bramki”

Czas < 1 min czytania
Adrian Klimczak po porażce ŁKS-u: „Pomogliśmy rywalom w strzeleniu bramki”

fot. ŁKS Łódź / Cyfrasport

Zaraz po ostatnim gwizdku w meczu ŁKS-Podbeskidzie obrońca biało-czerwono-białych próbował przedstawić przyczyny porażki łodzian.

Reklama

-Szkoda, że wyszliśmy jako pierwsi na prowadzenie, a potem przegraliśmy mecz, ale nie zasłużyliśmy dziś na to, żeby zdobyć trzy punkty. Byliśmy słabsi i przegraliśmy. Deszczowa pogoda czy grząska murawa nie są tu żadnym usprawiedliwieniem. Rywale mieli takie same warunki. Musimy teraz przeanalizować dogłębnie to spotkanie, wyciągnąć z niego wnioski i przygotować się do następnego meczu – powiedział przed kamerami ŁKS TV były piłkarz Arki Gdynia.

„Nie potrafiliśmy wyciągać wniosków”

Zdaniem Klimczaka ŁKS nie potrafił odpowiednio zareagować na akcje rywala. -Podbeskidzie stwarzało sobie więcej sytuacji. Już w pierwszej połowie stwarzali zagrożenie po prostopadłych zagraniach, a my nie potrafiliśmy wyciągnąć z tego odpowiednich wniosków. Rywale łatwo dochodzili do okazji strzeleckich, a co gorsza my pomogliśmy im w strzeleniu bramki – zakończył obrońca ŁKS-u.

Reklama

Okazja do rehabilitacji już w czwartek, kiedy ŁKS zmierzy się z Cracovią w meczu pierwszej rundy Fortuna Pucharu Polski.

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama