Reklama
Reklama

Akademia Widzewa z kolejnym wsparciem

Czas 2 min czytania
Akademia Widzewa z kolejnym wsparciem

Tier Investment Przyjacielem Akademii Widzewa/widzew.com

Do grona Przyjaciół Akademii Widzewa dołączyła firma Tier Investment – poinformował klub z al. Piłsudskiego 138.

Reklama

Firma Tier Investment będzie promowana w komunikatach spikera podczas meczów pierwszej drużyny Widzewa, a jej spoty będą emitowane na telebimach stadionu przy al. Piłsudskiego 138. Dodatkowo, marka Tier Investment będzie promowana na stronie oficjalnej Widzewa Łódź, jak również w kanałach social media klubu oraz Akademii.

– Mijający rok był bardzo owocny pod względem rozbudowy drabinki sponsorskiej w Akademii Widzewa. Bardzo nas cieszy, że do grona firm wspierających Akademię dołączyła kolejna marka. To dowód na to, że nasza wytężona praca z ostatnich miesięcy przynosi efekty. Akademia zyskuje coraz stabilniejsze podstawy funkcjonowania i może jeszcze bardziej doskonalić jakość szkolenia kolejnych pokoleń piłkarzy, którzy – mamy nadzieję – już wkrótce będą zasilać również pierwszy zespół

Reklama
powiedział Michał Rydz, wiceprezes Widzewa.

– Spółkę Tier Investment S.A. tworzą przede wszystkim ludzie oraz szczere relacje. W Akademii Widzewa Łódź dostrzegliśmy wyjątkową wolę walki, zdyscyplinowanie i systematyczne podejście do zadań. Wszystkie te cechy przybliżyły nasze zespoły do siebie i dały spojrzenie na nieprzeciętną współpracę. Sama Łódź jest dla nas miastem niezwykle ważnym przez realizacje na tym terenie jednego z naszych flagowych projektów – ekologicznego osiedla domów „Aleja Drzew”. Wsparcie dla lokalnej kultury i sportu w Łodzi, uczestniczenie w ich rozwoju jest dla nas doskonałą okazją do pogłębiania więzi między Tier Investment S.A. a miastem Łódź – powiedział Kamil Bilecki, prezes Tier Investment S.A.

Czym zajmuje się nowy sponsor Akademii Widzewa?

Tier Investment to podmiot zarządzający funduszami Private Equity oraz Private Debt, które dostarczają kapitał i strategiczne zasoby spółkom portfelowym z rynku nieruchomości. Firma daje możliwość inwestowania w różne klasy aktywów o zróżnicowanym stopniu ryzyka, zaś inwestorzy otrzymują wybór produktów odpowiednich dla siebie, z góry znając zakładaną stopę zwrotu z inwestycji. Klarowna konstrukcja ASI sprawia, że inwestorzy są w 100% beneficjentami majątku spółki. Fundusze funkcjonujące w strukturze Tier Investment podlegają wpisowi do rejestru prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Reklama
Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama