Reklama
Reklama

Austriacki obrońca w Widzewie?

Czas < 1 min czytania
Austriacki obrońca w Widzewie?

Martin Kreuzriegler/for. Sandefjord

Nowym piłkarzem Widzewa ma zostać Martin Kreuzriegler, były klubowy kolega Kristoffera Hansena – poinformował portal Widzew24.pl.

Reklama

W Widzewie od dawna podkreślano, że poszukiwani są piłkarze na dwie pozycje – lewego stopera i lewego skrzydłowego. W piątek piłkarzem łódzkiej drużyny został Kristoffer Hansen. Teraz w trakcie finalizacji ma być transfer obrońcy.

Portal Widzew24.pl poinformował w poniedziałek, że nowym piłkarzem Widzewa zostanie Martin Kreuzriegler, 28-letni Austriak. Co ciekawe, to klubowy kolega Hansena z drużyny Sandefjord. Obu na żywo oglądali Łukasz Stupka, dyrektor sportowy Widzewa, oraz Tomasz Wichniarek, szef skautingu w klubie.

Reklama

Co prawda, jeśli chodzi o defensywę, kto inny był na czele listy transferowej, ale przenieść do Łodzi ma się właśnie Austriak. Klub już w niedzielę wieczorem zasygnalizował w mediach społecznościowych, że kolejny transfer jest na ostatniej prostej, więc ogłoszenie transferu powinno nastąpić jeszcze w poniedziałek.

Kreuzriegler jest rzeczywiście lewonożnym piłkarzem i tak jak Hansen, jest wolnym graczem. W przeszłości występował m.in. na drugim poziomie rozgrywkowym w Austrii oraz na Malcie.

Reklama

Kreuzriegler przechodzi badania medyczne przed podpisaniem kontraktu.

Reklama

Piłka nożna

Martin KreuzrieglerWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama