Charytatywny kalendarz z siatkarkami ŁKS-u Commercecon już dostępny!

Reklama

Czas < 1 min czytania

ŁKS Commercecon rozpoczął sprzedaż charytatywnego kalendarza. Z uwagi na pandemiczne okoliczności tegoroczna odsłona akcji ma wyjątkową oprawę.

Przygotowywanie kalendarzy ze zdjęciami zawodniczek ŁKS-u Commercecon to już w zasadzie tradycja siatkarskiej drużyny z al. Unii. Za każdym razem akcji towarzyszy inny motyw przewodni, który pozwala zobaczyć biało-czerwono-białe w niecodziennych okolicznościach, jak najdalszych od siatkarskiego parkietu, na którym oglądamy je zazwyczaj.

Reklama

W domowych warunkach

W tym roku, zgodnie z towarzyszącym nam przez ostatnie miesiące hasłem „zostań w domu” ełkaesianki pozowały w swoich mieszkaniach, prezentując kibicom pozasiatkarskie pasje. Fitness, domowe spa, serialowe maratony lub wyciszona medytacja – zdjęcia zdobiące kalendarz pozwalają poznać siatkarki z al. Unii z zupełnie nowej, nieznanej strony.

fot. ŁKS Commercecon / Materiały prasowe

Wszystko dla zwierzaków

Dochód ze sprzedaży kalendarzy zostanie przekazany Schronisku dla Zwierząt z ul. Marmurowej, z którym od kilku lat ŁKS Commercecon blisko współpracuje. W ramach tej współpracy Łódzkie Wiewióry wielokrotnie odwiedzały schronisko, zostały ambasadorkami odpowiedzialnych adopcji zwierząt, a w tym sezonie występują w koszulkach z logo akcji „Adoptuj odpowiedzialnie”.

Reklama

Cenę kalendarzy ustalono na 35 zł, a szczegółowe informacje o punktach i kanałach ich sprzedaży można odnaleźć w mediach społecznościowych ŁKS-u Commercecon.

fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Reklama

Dodaj komentarz