Reklama
Reklama

Czy Widzew znów pobije rekord Polski?

Czas < 1 min czytania
Czy Widzew znów pobije rekord Polski?

Kibice Widzewa

Zakończyła się sprzedaż karnetów na Widzew dla kibiców, którzy już je mieli. W puli zostało ponad 3 tysiące.

Reklama

Według harmonogramu, w środę o północy zakończyła się sprzedaż karnetów dla kibiców uprzywilejowanych, to znaczy takich, którzy mieli karnety w poprzednim sezonie. Na przedłużenie zdecydowało się 13096 osób. Widzewski rekord, który – przypominamy – jest też rekordem Polski, wynosi 16401 abonamentów.

Czwartek był dniem przerwy w ofercie karnetowej Widzewa, a w piątek rozpocznie się sprzedaż otwarta i potrwa do wtorku 27 lipca. Jeśli przyjąć, że miejsc na trybunach jest tyle, ile sprzedano karnetów, to do kupienia jest jeszcze 3305. Wszystko wskazuje, że znajdą się na nie chętni. Jeśli nie, na każdy mecz będzie można kupić bilety, co do tej pory teoretycznie było niemożliwe. Co prawda kibice bez karnetów mogli wchodzić na stadion, ale tylko wtedy, gdy ktoś z posiadaczy stałej wejściówki zgłosił, że z niej nie skorzysta.

Reklama

Pierwszy mecz w nowym sezonie Widzew rozegra w niedzielę 1 sierpnia, kiedy zmierzy się w Sercu Łodzi z Sandecją Nowy Sącz (o godzinie 12:40). Jak pisaliśmy (tutaj) mimo wciąż trwających ograniczeń, na trybunach może być komplet widzów, bo ludzie zaszczepienie przeciwko COVID 19 nie liczą się do ogólnego bilansu.

Piłka nożna

karnety na WidzewWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama