Reklama
Reklama
Reklama

Derby Łodzi przełożone. Kiedy mecz Widzew – ŁKS?

Czas < 1 min czytania

Zgodnie z przewidywaniami derbowe spotkanie pomiędzy Widzewem i ŁKS-em nie odbędzie się w pierwotnie zaplanowanym terminie.

Reklama

Mecz Widzew – ŁKS to starcie, na które czeka cała piłkarska Łódź. Derby Łodzi od wielu lat elektryzują całe miasto i nie inaczej będzie tym razem.

Mimo że obie ekipy występują na drugim poziomie rozgrywkowym, to w ekipie ŁKS-u znalazło się dwóch piłkarzy, którzy zostali powołani do młodzieżowych reprezentacji Polski.

Reklama

Mowa o Adamie Ratajczyku i Janie Sobocińskim. Pierwszy z nich otrzymał zaproszenie na zgrupowanie kadry do lat 19, natomiast drugi do reprezentacji U-21, prowadzonej przez trenera Czesława Michniewicza. 

Najbliższe derby Łodzi odbędą się zatem nie 4 września, ale 16 września 2020 roku. Taka data widnieje w systemie Extranet oraz na stronie Łączy nas piłka. Warto jednak podkreślić, że data ta jeszcze może ulec niewielkiej zmianie, bowiem ostatnie zdanie należy do telewizji Polsat, która może postanowić, iż mecz Widzew – ŁKS zostanie rozegrany we wtorek (15 września), w środę (16 września) lub w czwartek (17 września).

fot. Lodz.travel

Reklama

Piłka nożna

ŁKS ŁódźWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama