Derby Łodzi. Znamy datę meczu Widzew – ŁKS

LODZ. 01.03.2020 PILKA NOZNA. 21 KOLEJKA II LIGI. WIDZEW LODZ - OLIMPIA ELBLAG HENRIK OJAMAA FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/400MM

Reklama

Czas < 1 min czytania

Widzew Łódź zgłosił do Polskiego Związku Piłki Nożnej listę dokładnych terminów wszystkich domowych meczów zaplanowanych na rundę jesienną nowego sezonu ligowego, w tym derbowego spotkania z Łódzkim Klubem Sportowym.

Reklama

Zgodnie z ramowym terminarzem opublikowanym przez PZPN, Widzew ma jesienią rozegrać u siebie 8 pierwszoligowych meczów, a 9 na wyjeździe. 7 domowych spotkań widzewiaków zaplanowano na terminy weekendowe, a jeden (z Zagłębiem Sosnowiec) na środę 30 września.

Klub ustalił dokładne terminy wszystkich domowych meczów Widzewa zaplanowanych na weekend, na soboty o godzinie 19:10. Wspomniane spotkanie z Zagłębiem zaplanowane na termin środowy również rozpocznie się o godz. 19:10.

Warto jednak podkreślić, że zgłoszona przez Widzew do PZPN-u lista terminów domowych meczów może ulec zmianie w trakcie rozgrywek, bo ostatecznie o terminach spotkań decydować będzie nadawca telewizyjny (Polsat) w porozumieniu z organizatorem rozgrywek, czyli Polskim Związkiem Piłki Nożnej.

Reklama

Jeśli jednak nic się nie zmieni, to derbowy mecz 2. kolejki pomiędzy Widzewem a ŁKS-em zostanie rozegrany w sobotę 5 września, oczywiście o 19:10.

fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Reklama

Dodaj komentarz