Reklama
Reklama

Dwa kluby, jeden sponsor. Widzew i ŁKS otrzymają wsparcie od Columbus Energy

Czas < 1 min czytania
Dwa kluby, jeden sponsor. Widzew i ŁKS otrzymają wsparcie od Columbus Energy

Tomasz Salski, Hanna Zdanowska, Łukasz Jaronik, Martyna Pajączek ŁKS Widzew

Firma Columbus Energy, czyli wiodący dostawca usług na rynku nowoczesnej energetyki, w tym fotowoltaiki, została nowym sponsorem Łódzkiego Klubu Sportowego i Widzewa Łódź.

Reklama

W związku z podpisaniem umowy logo nowego sponsora pojawi się m.in. na koszulkach meczowych, w których ełkaesiacy występują na zapleczu ekstraklasy w sezonie 2020/2021. Natomiast jeśli chodzi o stroje Widzewa, logo firmy Columbus Energy pojawi się na spodenkach strojów meczowych.

– Wiarygodność, a także niekwestionowana pozycja na rynku sprawiają, że z wielką przyjemnością witamy w gronie sponsorów naszego klubu firmę Columbus Energy. Mamy nadzieję, dosłownie i w przenośni, że przed tą współpracą świetlana przyszłość – stwierdził prezes ŁKS, Tomasz Salski.

Reklama

– Cieszymy się, że możemy powitać na naszym pokładzie zupełnie nowego sponsora, przedstawiciela tak dynamicznie rozwijającej się branży, jaką jest fotowoltaika. Mamy nadzieję, że wspólnie z firmą Columbus Energy sięgać będziemy po kolejne sukcesy sportowe i biznesowe – przyznała Martyna Pajączek, prezes zarządu Widzew Łódź SA.

– Postanowiliśmy wesprzeć oba łódzkie kluby piłkarskie: ŁKS Łódź i Widzew Łódź z kilku względów. Przede wszystkim, z powodu atrakcyjnego Programu Afiliacyjnego, który dostarczymy klubom, jak też ich sympatykom i kibicom. Jako wiodący dostawca usług na rynku nowoczesnej energetyki w Polsce z pewnością zwiększymy świadomość na temat fotowoltaiki i odnawialnych źródeł energii wśród różnych grup odbiorców. Pewnej pikanterii dodaje też fakt, że choć oba kluby rywalizują z sobą na murawie, to będą się znakomicie uzupełniać w „dawaniu dobrej energii”, czyli promowaniu neutralności energetycznej – podkreślił Łukasz Jaronik, dyrektor marketingu firmy Columbus.

Jaronik ze względów formalnych nie mógł zdradzić wysokości kwot, jakimi Columbus Energy zasili łódzkie kluby. Przyznał natomiast, że nie są to małe kwoty i wsparcie dla obu klubów będzie odczuwalne. Obecne umowy z Widzewem i ŁKS-em będą obowiązywać do końca sezonu 2020/2021.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS ŁódźWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama