Reklama
Reklama
Reklama

Enkeleid Dobi po przegranych derbach Łodzi: „Remis byłby bardziej sprawiedliwy”

Czas < 1 min czytania
Enkeleid Dobi po przegranych derbach Łodzi: „Remis byłby bardziej sprawiedliwy”

LODZ. 30.07.2020 PILKA NOZNA. WIDZEW LODZ. ENKELEID DOBI ZOSTAL NOWYM TRENEREM I LIGOWEGO WIDZEWA LODZ N/Z ENKELEID DOBI FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/400MM.PL

Trener Enkeleid Dobi nie krył rozczarowania po kolejnym przegranym meczu. Tym razem lepszy od Widzewa okazał się ŁKS, który wygrał przy al. Piłsudskiego 2:0.

Reklama

– Jesteśmy zawiedzeni wynikiem. To trzecia porażka z rzędu i bardzo to przeżywam. Nie możemy odebrać chłopakom woli walki, ale znowu to rywal był bardziej skuteczny. Uważam, że remis byłby bardziej sprawiedliwy – skomentował po meczu Enkeleid Dobi.

Trener Dobi podkreślił, że decydująca w dzisiejszym spotkaniu była skuteczność, której ponownie zabrakło widzewiakom. Chociaż stworzyli sobie oni kilka sytuacji, to ponownie nie byli w stanie zdobyć choćby jednego gola.

Reklama

– Brakowało nam dziś konsekwencji. To my mieliśmy bardziej klarowne sytuacje, a nie ŁKS. Ale to ŁKS ma 3 punkty, a my 0. Musimy zwrócić większą uwagę na to, by grać skuteczniej. Ta skuteczność prędzej czy później przyjdzie. Mam nadzieję, że jak najszybciej – mówił Dobi. – Jest za wcześnie, by powiedzieć, że tej drużynie brakuje jakości. W chwili obecnej szczęście nie jest po naszej stronie, ale takie jest życie. Będziemy dalej ciężko pracować – dodał.

Szkoleniowiec Widzewa podkreślił także świetne zachowanie kibiców, którzy mimo przegranych derbów po meczu podziękowali piłkarzom za walkę oraz zapewnili swoje wsparcie w kolejnych spotkaniach. 

– Chciałbym bardzo podziękować kibicom. Zachowywali się naprawdę wspaniale i po meczu okazali jeszcze chłopakom wsparcie. Bardzo dziękuję – zakończył Enkeleid Dobi.

Reklama

fot. Marian Zubrzycki

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama