Reklama
Reklama

Firma Deante sponsorem Akademii Widzewa

Czas 2 min czytania
Firma Deante sponsorem Akademii Widzewa

Deante sponsorem Akademii Widzewa

Firma Deante, zajmująca się produkcją wyposażenia kuchni i łazienek, została sponsorem Akademii Widzewa. Deante pomaga klubowi z al. Piłsudskiego od wielu lat.

Reklama

Deante wspierała Widzew finansowo jeszcze przed upadkiem klub, od czasu, kiedy na jego czele stał Zbigniew Boniek. Później przekazała pieniądze na jego odbudowę. To jedna z tych firm, która z klubem jest na dobre i na złe i zawsze można na nią liczyć. Jej założyciel i właściciel Dariusz Antczak jest wielkim kibicem klubu, podobnie jak prezes Wojciech Borkowski. Obecnie Deante wynajmuje na stadionie przy al. Piłsudskiego 138 biznesową lożę i jest Mecenasem Muzeum Widzewa. Teraz zaangażowała się w szkolenie młodych piłkarzy Widzewa.

Deante z Akademią Widzewa

Klub ogłosił właśnie, że Deante zostało oficjalnym sponsorem Akademii Widzewa. Logo firmy będzie eksponowane na koszulkach zespołów Akademii, na obiekcie treningowym przy ul. Małachowskiego oraz na stadionie przy al. Piłsudskiego 138.

Reklama

– To kolejna w ciągu kilku tygodni, ale nadal nie ostatnia bardzo dobra wiadomość dotycząca sponsoringu Akademii Widzewa. Deante to najlepszy przykład tego, jak długofalowe mogą być relacje między biznesem i klubem sportowym. Firma wspiera Widzew Łódź od lat, była z Klubem w najtrudniejszych dla niego czasach, a teraz pomoże nam w dalszej budowie i profesjonalizacji działań Akademii Widzewa – mówi Michał Rydz, wiceprezes Widzewa.

– Przekonuje nas jasno nakreślona filozofia stopniowej realizacji tak dużego projektu, jakim jest Akademia Widzewa. Podparta profesjonalnie przygotowanym i konsekwentnie realizowanym od kilku lat planem działania, w naszej ocenie umożliwi rozwój struktur i zasięgu Akademii oraz – co ważne – pozwoli na skuteczne zarządzanie potencjałem piłkarskim jej podopiecznych. Z radością i dumą patronujemy inicjatywie, która daje nadzieję na zaszczepianie w przedstawicielach najmłodszego pokolenia widzewskich wartości, od zawsze kojarzonych z wytrwałością w dążeniu do założonych celów, a także rzetelnym i odpowiedzialnym podejściem do pracy – dodaje Wiktor Kołysko, kierownik marketingu Deante.

Reklama

Czym zajmuje się Deante?

Deante to znana i ceniona marka wyposażenia łazienkowego i kuchennego nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami. Marka posiada w swoim asortymencie zlewozmywaki, armaturę kuchenną i łazienkową, ceramikę, wanny, kabiny prysznicowe, meble łazienkowe i dodatki. Więcej o asortymencie i działalności firmy Deante dowiedzieć można się na stronie internetowej firmy.

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama