Reklama
Reklama

Grot Budowlani wracają do pracy

Czas < 1 min czytania
Grot Budowlani wracają do pracy

Julia Nowicka Grot Budowlani Łódź (fot. Marian Zubrzycki)

W poniedziałek 13 lipca w godzinach popołudniowych zespół Grot Budowlanych Łódź rozpoczął przygotowania do sezonu 2020/2021. Pierwszy wspólny trening odbył się w łódzkiej Sport Arenie. 

Reklama

Na premierowych zajęciach łódzkiego zespołu zabrakło pięciu zawodniczek. Paulina Damaske, Monika Fedusio, Zuzanna Górecka, Julia Nowicka oraz Maria Stenzel przebywają na zgrupowaniu reprezentacji Polski.

Pozostałe siatkarki: Justyna Kędziora, Anna Lewandowska, Małgorzata Lisiak (z domu Śmieszek), Oliwia Michalak, Kornelia Moskwa, Ewelina Tobiasz wzięły udział w dzisiejszym treningu.

Reklama

– Rozpoczynamy przygotowania do nowego sezonu. Poprzedni w związku z epidemią koronawirusa zakończył się niespodziewanie i nagle. Teraz pierwszym wyzwaniem dla naszych zawodniczek będą zmagania w wyjątkowej lidze letniej, PreZero Grand Prix. W ramach której drużyny PlusLigi, TAURON Ligi i TAURON 1. Ligi będą rywalizować na plaży. Dzięki lidze letniej już w lipcu będziemy mogli nie tylko rozpocząć rywalizację, ale i reklamować naszych sponsorów oraz promować swoim udziałem w tym turnieju nasze miasto Łódź – powiedział Marcin Chudzik.

– Cieszę się, że rozpoczynamy przygotowania. Myślę, że każda z nas jest głodna siatkówki po przerwanym przez koronawirusa sezonie – dodaje Ewelina Tobiasz.

Reklama

Siatkówka

Grot Budowlani Łódź

Dodaj komentarz

Reklama