Reklama
Reklama
Reklama

Gwiazdy światowej piłki na stadionie ŁKS

Czas 2 min czytania
Gwiazdy światowej piłki na stadionie ŁKS
Ukraińcy zagrają z Armenią. To największy mecz na stadionie ŁKS-u.

W sobotę o 15:00 Ukraina zagra z Armenią w Lidze Narodów. Spotkanie odbędzie się na stadionie ŁKS-u. Nasi sąsiedzi zza wschodniej granicy zmierzą się z Ormianami, a we wtorek z Irlandią Północną. – Kiedy usłyszałem, że  będziemy grali w Polsce, poprosiłem, że jeśli to możliwe, by spotkania odbyły się w Łodzi. Mieszka tu dużo Ukraińców i mam nadzieję, że atmosfera będzie dobra – mówił Ołeksandr Petrakow, selekcjoner reprezentacji.

Reklama

Piłkarze z kraju ogarniętego wojną przyjechali do Łodzi 9 czerwca. – Teraz przed nami mecze Ligi Narodów. Jesteśmy w formie i chcemy sprawić, by nasi rodacy mogli się na chwile uśmiechnąć .Doceniamy to, jak nas Polska ugościła. Na każdym kroku przekonujemy się, że jesteście naszymi przyjaciółmi – powiedział Ilia Zabarnyji, który w Dynamie Kijów grał razem z Tomaszem Kędziorą, obecnym zawodnikiem Lecha Poznań.Na spotkaniu pojawi się przynajmniej 11 tys. kibiców, bo tyle biletów było sprzedanych w piątek. W sobotę, w kasach może być tłok, bo zostały uruchomione aż trzy okienka.

Na co warto postawić w meczu Ukrainy?

W forBET pojawiły się kursy na mecz Ukraińców z Ormianami. Kurs na to, że Armenia nie strzeli gola wynosi 1.52. Kurs na zwycięstwo Ukraińców to 1.20. Na zwycięstwo powyżej 2.5 bramki to 1.67.

Reklama

Jak jeszcze można zarobić, grając z forBET i ŁÓDZKIM SPORTEM? Na nowych graczy czeka bonus powitalny, który wynieść może nawet 3150 PLN, z czego 150 to specjalna premia dla naszych czytelników. Rozpoczęcie gry to również pierwszy zakład bez ryzyka do 1100 zł i 30 dni gry bez podatku (SZCZEGÓŁY I WARUNKI PROMOCJI DLA NOWYCH GRACZY).

Pełna oferta zakładów forBET na mecz Ukraina – Armenia

*forBET Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karalny. Hazard związany jest z ryzykiem uzależnienia. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grach hazardowych dla osób poniżej 18. roku życia.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS ŁódźStadion Króla

Dodaj komentarz

Reklama