Reklama
Reklama
Reklama

Hity kolejki w BETFAN

Czas 2 min czytania
Hity kolejki w BETFAN

LODZ. 16.04.2021 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. LKS LODZ - ARKA GDYNIA N/Z PIOTR JANCZUKOWICZ, ARKADIUSZ KASPERKIEWICZ FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Reklama

Na co warto postawić w hitowych meczach ŁKS-u, ŁKS-u Commercecon i Widzewa? Sprawdzamy w BETFAN.

Reklama

Widzew wygra z Koroną: kurs 2.97

Paweł Zieliński, pomocnik Widzewa, uważa, że jego drużyna zawsze jest faworytem. – Jeśli sami sobie nie zaszkodzimy, nikt nie jest w stanie nam zaszkodzić. Drużyna przeciwna jest dobrze zorganizowana, traci bardzo mało bramek. Wiemy, że w ostatnich czterech meczach zanotowali trzy remisy i porażkę, więc będą bardzo zmobilizowani – uważa brat reprezentanta Polski. Trudno się z nim nie zgodzić.

ŁKS – Arka, padnie powyżej 2.5 bramki: kurs 1.91

– Mają Rosołka i Czubaka, jest też ofensywny pomocnik Adamczyk, który na razie bardzo dobrze gra. To jest ofensywna drużyna, dużo piłkarzy gra z przodu, trenujemy biorąc to pod uwagę. Oczywiście przygotowujemy się do meczu nie tylko na fazę defensywną, ale też ofensywną, na to jak chcemy strzelić bramki. – mówił przed meczem z Arką Kibu Vicuna. Potencjał ofensywy ŁKS-u jest ostatnio uśpiony, ale wydaje się, że Rycerze Wiosny niesieni głośnym dopingiem licznie zapowiadających swój udział fanów, przebudzą się. Z drugiej strony Arka strzeliła w lidze już 21 bramek.

Reklama

ŁKS Commercecon – Chemik Police – liczba setów powyżej 3.5, kurs 1.71

Sprawdź inne kursy na mecz siatkarek ŁKS-u

Budowalni – Legionovia – Budowalni wygrają, kurs 1.42

Sprawdź inne kursy na mecz siatkarek Budowalnych

Reklama

Piłka nożnaSiatkówkaTyper

Grot Budowlani ŁódźŁKS Commercecon ŁódźŁKS ŁódźWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama