Reklama
Reklama

Javi Moreno czwartym piłkarzem pozyskanym przez ŁKS

Czas < 1 min czytania
Javi Moreno czwartym piłkarzem pozyskanym przez ŁKS

Tak jak informowaliśmy dwukrotnie, czwartym z transferów ŁKS-u jest skrzydłowy Javi Moreno.

Reklama

Moreno całą dotychczasową karierę spędził w Hiszpanii. Lewoskrzydłowy podpisał z ŁKS-em trzyletnią umowę. Dwudziestoczterolatek pochodzi z Alamerii i tam rozpoczął przygodę z piłką. Do tej pory nie występował wyżej niż Segunda Division czyli trzeci szczebel rozgrywkowy. W zeszłym sezonie już jako piłkarz UCAM Murcia CF prawie wywalczył z drużyną awans do drugiej ligi hiszpańskiej.  W pierwszym sezonie udało mu się spędzić na boisku łącznie 1 086 minut i zdobyć cztery bramki. W minionym sezonie grał mniej i nie zanotował na swoim koncie żadnych liczb, ale to dalej bardzo ciekawy, rozwojowy zawodnik. Dla oficjalnej strony klubowej ŁKS-u Moreno powiedział:

 Almeria to dla mnie szczególny klub. Dał mi możliwość rozwoju i pozwolił dzielić szatnię ze wspaniałymi piłkarzami. Przeżyłem tam wiele niezapomnianych chwil. Jeśli chodzi o UCAM Murcia, to jestem im bardzo wdzięczny, że mi zaufali. Mogłem tam pokazać swoje umiejętności i rozwijać się, co teraz pozwoliło mi dotrzeć tutaj, czyli do ŁKS-u 

Reklama

W ŁKS-ie gdzie jedynym nominalnym skrzydłowym bez statusu młodzieżowca jest Pirulo, Moreno będzie odgrywał ważną rolę. Oprócz Hiszpanów na skrzydle zagrać mogą: Maciej Wolski, Piotr Janczukowicz i Piotr Gryszkiewicz.

Fot: ŁKS Łódź

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama