Reklama
Reklama
Reklama

Już w piątek ŁKS zagra na Stadionie Króla

Czas < 1 min czytania
Już w piątek ŁKS zagra na Stadionie Króla
Reklama

„Moment na nadanie nazwy stadionowi ŁKS nie jest przypadkowy, jesteśmy w procesie inwestycyjnym, chcemy mieć zielone światło na branding obiektu, ze strony trybuny południowej” – mówi przewodniczący komitetu sterującego Paweł Bliźniuk

Reklama

Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska, 24 maja podjęła uchwałę, o nadaniu stadionowi ŁKS-u patronatu Władysława Króla. Nazwa na tyle szybko została rozpropagowana w internecie, że powstał już specjalny hasztag, a wyszukując w Google, stadionu przy al. Unii Lubelskiej 2, wyświetli się nam nazwa Stadion Króla. Zdanowska podkreśliła zasługi wybitnego sportowca zarówno dla wszystkich sekcji ŁKS-u jak i całej Łodzi.

Na konferencji prasowej poruszone zostały też tematy bardziej przyziemne. Komitet sterujący wraz z klubem uzyskał zgodę na umieszczenie brandingu zewnętrznego, nazwa stadionu będzie widoczna dla przechodniów i kierowców z daleka. W ciągu dwóch miesięcy powinniśmy poznać pomysł na kolejne trybuny. Każda z nich ma promować jakąś część ełkaesiackiej historii. Planowany termin zakończenia budowy to przełom grudnia ze styczniem. Oficjalnie nie ma jeszcze firm chętnych na zostanie sponsorem tytularnym, nowopowstającego obiektu.

Reklama

Z mocą przyjęcia zarządzenia przez prezydent Zdanowską obiekt ŁKS-u zyskał patrona. Oznacza to, że piątkowy mecz kibice obejrzą ze Stadionu Króla.

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama