Reklama
Reklama

Kangury pojadą na Orle

Czas 2 min czytania
Kangury pojadą na Orle

Poznaliśmy skład drużyny „Kangurów”, która weźmie udział w rozgrywanym na stadionie Orła Łódź, Meczu Narodów.

Reklama

W czwartek 19 sierpnia na Moto Arenie odbył się specjalny briefing prasowy dotyczący wrześniowego Meczu Narodów. Witold Skrzydlewski ogłosił m.in. skład Kangurów oraz ekipy europejskiej. Główny organizator wydarzenia zaczął jednak od przedstawienia asystentów menedżerów. 

Dzisiaj chcieliśmy przedstawić dwie następne drużyny plus asystentów menedżerów. Będą nimi Lech Kędziora, Janusz Ślączka, Piotr Świderski oraz Adam Skórnicki. Są to osoby związane z klubem. Jedni byli tutaj trenerami, inni zawodnikami. Jestem bardzo wdzięczny, że wyrazili zgodę, aby pełnić taką funkcję – ogłosił Witold Skrzydlewski. 

Reklama

Podczas briefingu poznaliśmy również reprezentantów drużyn Kangurów, a także ekipy europejskiej. Nie zabraknie w nich znanych twarzy, które występowały bądź dalej występują w szeregach Orła Łódź. – W składzie Kangurów znaleźli się Troy Batchelor, Ryan Douglas, Brady Kurtz oraz Rohan Tungate. Mamy też drużynę europejską. Musieliśmy do Europy “przeprowadzić” naszego Luke’a Beckera. W składzie ekipy europejskiej zobaczymy również Roberta Lamberta, Bena Ernsta oraz Jonasa Jeppesena – poinformował Witold Skrzydlewski.

Na ten moment nie znamy jeszcze jedynie pełnego zestawienia drużyny Wilków, złożonej z rosyjskich zawodników. – Nie mamy jeszcze skompletowanej drużyny rosyjskiej. Chcemy, żeby wszystkie zespoły prezentowały równy poziom. Zawody mają przynieść emocje. Myślę, że na trybunach zasiądzie maksymalna możliwa liczba widzów. Bilety sprzedają się bowiem dobrze. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni chętnie nabywają wejściówki. Bardzo dużo motocyklistów zgłasza się również do przedmeczowej parady. Myślę, że przejazd z biało-czerwonymi flagami spowoduje, że nasz stadion porządnie zawarczy – stwierdził Witold Skrzydlewski.

Witold Skrzydlewski przedstawił również partnera Meczu Narodów oraz poinformował, że wydarzenie będzie można obejrzeć w telewizji oraz w internecie. – Naszym partnerem podczas Meczu Narodów będzie Lotto, które pomaga nam tu wszystko zorganizować. Wydarzenie będzie transmitowane w telewizji Motowizja. Równolegle spotkanie można będzie oglądać przez internet na kanale Studio SABMARtv. Jest to pierwsza edycja Meczu Narodów pokazywana w tak szeroki sposób. Impreza stanie się więc nie tylko wewnątrz łódzka, ale można wręcz powiedzieć, że międzynarodowa – uważa Witold Skrzydlewski. Link do transmisji internetowej: https://www.youtube.com/watch?v=rxmLT3z81ec

Reklama

Przypomnijmy, że Mecz Narodów odbędzie się 4 września o godzinie 18:00. Na łódzkiej Moto Arenie zaprezentują się cztery zespoły – Orły, Kangury, Wilki oraz drużyna europejska. Ceny biletów na te wyjątkowe wydarzenie zaczynają się od 5 złotych. Szczegóły na www.orzel.lodz.pl

Mecz Narodów został objęty specjalnym patronatem Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

fot: Orzeł Łódź

Reklama

Żużel

Orzeł Łódź

Dodaj komentarz

Reklama