Reklama
Reklama

Kibice ŁKS-u Commercecon licytują pamiątki dla rodziny trenera

Czas 2 min czytania
Kibice ŁKS-u Commercecon licytują pamiątki dla rodziny trenera

LODZ. 08.05.2022 SIATKOWKA KOBIET. TAURON LIGA. LKS COMMERCECON LODZ - GROT BUDOWLANI LODZ. N/Z MARTYNA GRAJBER, PIETRA JUKOSKI, VERONICA JONES-PERRY, ROBERTA RATZKE, JULITA PIASECKA, VALENTINA DIOUF, MARTYNA GRAJBER, KAMILA WITKOWSKA, ANGELIKA GAJER, RADOSC, PODIUM FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Kibice ŁKS-u Commerceccon prowadzą licytacje pamiątek siatkarskich. Dochód zostanie przekazany rodzinie Michała Cichego.

Kibice ŁKS-u nie zapominają o przedwcześnie zmarłym Michale Cichym. Szkoleniowiec, który objął zespoł po Michale Masku poprowadził łodzianki do brązowego medalu Tauron Ligi. Do końca czerwca prowadzona jest zbiórka dla rodziny Cichego, ale to nie wszystko. Na stronie Łódzki Klub Sportowy Fanatycy Łódzki Wiewiór fani poinformowali: „Na pewno prócz tego, że flaga upamiętniająca Cichego będzie wisieć w miejscu, gdzie zawsze rozkładał się ze swoim sprzętem, będziemy co mecz na swój kibicowski sposób upamiętniać Michała. A jak? Pomysł już jest, ale napiszę to już bliżej rozpoczęcia nowego sezonu.”

Reklama

Zbiórkę dla rodziny Michała Cichego można wesprzeć tutaj

Siatkarskie pamiątki pomogą rodzinie trenera ŁKS-u

Oprócz zbiórki, którą można wesprzeć tutaj, prowadzone są licytacje siatkarskich pamiątek. Pieniądze z nich pozyskane zostaną przekazane rodzinie trenera ŁKS-u. Masek na licytację przeznaczył brązowy medal Mistrzostw Polski. Wygrał ją sponsor ełkaesianek, VitaDiet. Kibice prowadzą kolejne aukcje. Do wygrania są: statuetka MVP, którą Valentina Diouf otrzymała po ostatnim meczu o brązowy medal, koszulka Krystyny Strasz strój Darii Szczyrby z autografami, trykot treningowy z autografami łódzkich siatkarek i pamiątkowy t-shirt ŁKS Mistrz Polski z sezonu 2018/2019, z autografami drużyny, która zdobyła złoto. Licytować można tutaj. Aukcje kończą się 21 czerwca o 19:08.

Reklama

Licytacje pamiątek dostępne są tutaj

Reklama
Reklama

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama