Reklama
Reklama

Kibice Widzewa poprawili Rocky’go. Bartłomiej Pawłowski: „Top”

Czas < 1 min czytania
Kibice Widzewa poprawili Rocky’go. Bartłomiej Pawłowski: „Top”

Rocky - screen

Kibice jak mogą motywują swoich piłkarzy przed derbami Łodzi. Hitem na Twitterze jest widzewska przeróbka „Rocky’ego”

Już we wtorek 68. derby Łodzi. ŁKS podejmie na Stadionie Króla Widzew. Kibicom obu klubów nie trzeba tłumaczyć, jak ważny i prestiżowy to mecz. Walka o prymat w mieście ma długą historię i towarzyszą jej wielkie emocje.

Reklama

Na pewno odpowiednio zmotywowani do tego spotkania będą piłkarze obu drużyn. Większość z nich już w derbach grała. Ostatnie dwie potyczki między ŁKS-em i Widzewem były zresztą bardzo emocjonujące. Oba mecze skończyły się remisami 2:2. Najpierw to ŁKS gonił wynik, a potem Widzew. Można być pewnym, że i we wtorek emocji nie zabraknie. Na wszelki wypadek kibice starają się jednak zmotywować piłkarzy. Hitem wśród fanów Widzewa jest film z przerobioną sceną z hitu „Rocky”. W tej roli oczywiście legendarny Sylvester Stallone. To scena z mową motywacyjną głównego bohatera. Napisy dodał już jednak kibic Widzewa i wyszło to świetnie.

Przerobiony film obejrzał m.n. Bartłomiej Pawłowski. Napastnikowi Widzewa się podobało. „Top” – napisał tylko, ale wystarczy. Obejrzyjcie sami i oceńcie, czy ten film rzeczywiście może dać „kopa”. Jego tytuł brzmi: „Jeśli wiesz, ile jesteś wart, idź i bierz co Twoje”.

Reklama

Reklama
Reklama

Piłka nożna

derby ŁodziŁKS ŁódźWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama