Kibice wspierają ŁKS – dron już zdobyty, teraz czas na specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny!

£ódŸ. 21.02.2020. Pi³karze£KS £ódŸ i z podczas meczu PKO Ekstraklasy £KS £ódŸ - Pogoñ Szczecin. PAP/Roman Zawistowski

Reklama

Czas < 1 min czytania

Kibice Łódzkiego Klubu Sportowego wydatnie wsparli swoją drużynę w oficjalnej aplikacji mobilnej Fortuna 1 Ligi. Pierwszy cel już zrealizowany, teraz czas na drugi!

Reklama

Oficjalna aplikacja mobilna Fortuna 1 Ligi umożliwia zarejestrowanym użytkownikom wsparcie swojego ulubionego klubu. Oprogramowanie pozwala na przekazanie części pieniędzy wydanych w 1100 wybranych sklepach internetowych na rzecz wybranej pierwszoligowej ekipy.

Aplikacja cieszy się sporym zainteresowaniem kibiców ŁKS-u, którzy chętnie korzystają z tej formy wsparcia swojej ukochanej drużyny. Dowodem choćby to, jak szybko udało się zrealizować pierwszy cel wyznaczony przez klub – zakup drona na potrzeby Akademii ŁKS. Urządzenie może się okazać przydatne m.in. do rejestrowania i późniejszej analizy treningów czy gier sparingowych.

Klub z al. Unii, widząc tak duże zaangażowanie fanów wyznaczył już drugi cel, którego realizacja może przysłużyć się nie tylko podopiecznym Akademii ŁKS, ale też zawodnikom pierwszej drużyny. Chodzi o zakup dwóch specjalistycznych stołów rehabilitacyjnych sterowanych elektrycznie. Mają one usprawnić pracę fizjoterapeutów łódzkiego klubu, a także pomóc w szybszej rehabilitacji oraz regeneracji piłkarzy. Na zakup sprzętu potrzebne jest sześć tysięcy złotych.

Reklama

Więcej informacji o aplikacji mobilnej Fortuna 1 Ligi można znaleźć na oficjalnej stronie rozgrywek.

Fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Reklama

Dodaj komentarz