Reklama
Reklama
Reklama

Kibicujesz Widzewowi? Weź udział w ankiecie i pomóż klubowi

Czas < 1 min czytania
Kibicujesz Widzewowi? Weź udział w ankiecie i pomóż klubowi

Kibice Widzewa

Widzew Łódź uruchomił ankietę, w której kibice mogą wyrazić swoje zdanie na temat kwestii kluczowych dla dalszych losów klubu.

Reklama

Nie jest tajemnicą, że największą siłą Widzewa są kibice. To dzięki nim o II-ligowym Widzewie było głośno w całej Europie. Także dzięki nim klub może dysponować zdecydowanie największym budżetem w całej lidze. Nie chodzi tu tylko o kilkanaście tysięcy wykupionych karnetów, ale także o zainteresowanie klubem, które przekłada się na większe dochody od sponsorów. 

Prezes Martyna Pajączek, chociaż klubem zarządza dopiero niecały rok, już niejednokrotnie miała okazję się przekonać, jak wielka siła sprawcza drzemie w widzewskim środowisku.

Reklama

– Widzewska społeczność sprawdzała się w trudnych sytuacjach, kibice rozumieli, że klub trzeba wesprzeć, więc mam nadzieję, że i tym razem wszyscy spróbujemy razem przez tę trudną sytuację przejść – mówiła niedawno prezes Pajączek.

Dlatego też klub z al. Piłsudskiego nie pozostaje bierny w dobie koronawirusa i szykuje sporo nowości dla fanów Czerwono-Biało-Czerownych. Mowa o nowych kanałach komunikacji i narzędziach współpracy na różnych płaszczyznach. 

– Chcemy by Widzew był z nami na co dzień, występował w życiu każdego z nas jeszcze wyraźniej niż dotychczas i byśmy my sami mogli dumnie reprezentować go na każdym ważnym dla nas polu czytamy na widzew.com. 

Reklama

Aby wypełnić ankietę, trzeba jednak poświęcić trochę czasu, gdyż składa się ona z 64 pytań. 

Ankieta dostępna jest TUTAJ.

fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama