Reklama
Reklama

Kontuzja kapitana ŁKS-u. „Schodząc z boiska, miał łzy w oczach”

Czas < 1 min czytania
Kontuzja kapitana ŁKS-u. „Schodząc z boiska, miał łzy w oczach”

fot. Maciej Dąbrowski podczas meczu ŁKS-Miedź Legnica, fot. Marian Zubrzycki

Co ze zdrowiem Macieja Dąbrowskiego? Po meczu ŁKS-Miedź Paweł Drechsler przekazał najnowsze wiadomości na temat stanu zdrowia stopera biało-czerwono-białych.

Reklama

Dąbrowski nie dokończył meczu z liderem Fortuna 1 Ligi. Musiał opuścić murawę po groźnie wyglądającym starciu z jednym z graczy Miedzi, a jego miejsce u boku Nacho Monsalve zajął wprowadzony z ławki Oskar Koprowski. Jak przekazał Drechsler, Dąbrowski doznał wyjątkowo bolesnego urazu. -Maciek dostał bardzo mocny cios łokciem w kość policzkową. Ma poważne rozcięcie i opuchniętą twarz – poinformował trener, który zastępował na ławce trenerskiej zawieszonego Marcina Pogorzałę.

Zobacz też: Łobodziński wrócił na ŁKS. „Miło być tu z powrotem”

Reklama

Poważna kontuzja?

Jak poważna jest kontuzja kapitana ŁKS-u? – Na boisku sytuacja wydawała się naprawdę poważna. Schodząc z boiska, Maciek miał łzy w oczach, ale nie z powodu bólu, tylko dlatego, że wiedział już, że nie będzie mógł pomóc zespołowi. Po meczu rozmawialiśmy z nim przez chwilę w szatni i wydaje się, że jego kontuzja może nie być aż tak poważna jak wydawało nam się w pierwszej chwili. Wszystko okaże się po badaniach – zakończył Drechsler.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS ŁódźMaciej Dąbrowski

Dodaj komentarz

Reklama