Reklama
Reklama

Kristoffer Normann Hansen napisał do kibiców Widzewa

Czas < 1 min czytania
Kristoffer Normann Hansen napisał do kibiców Widzewa

Kristoffer Hansen, Widzew/fot. Marcin Bryja, widzew.com

„Wasz doping i atmosfera zrobiły na mnie ogromne wrażenie” – napisał do kibiców Widzewa Kristoffer Normann Hansen.

Reklama

Norweg trafił do Widzewa w styczniu. Wcześniej był piłkarzem Sandefjord. Na razie trudno stwierdzić, że 27-latek jest wzmocnieniem drużyny, bo ta na wiosnę spisuje się bardzo słabo. Z czterech meczów Widzew wygrał tylko jeden.

Normann Hansen w spotkaniu z Arką Gdynia wszedł na boisko w drugiej połowie, ale już w trzech następnych grał od początku. Nie zdobył jeszcze gola, chociaż miał kilka okazji, m.in. w ostatnim meczu ze Stomilem Olsztyn, kiedy dwa razy groźnie strzelał z dystansu. Może odnieść wrażenie, że Norweg się rozkręca i niedługo zespół może mieć z niego pożytek.

Reklama

Piłkarz Widzewa pisze do kibiców

Wygląda na to, że nowemu piłkarzowi Widzewa bardzo na tym zależy. Na swoim instagramie zwrócił się do kibiców z przesłaniem.

„Drodzy widzewiacy! Jestem tutaj od niedawna, ale wasz doping i atmosfera zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Wiem też, że nie tak wyobrażaliście sobie start rundy. Drużyna daje z siebie 100% i na pewno zrobimy wszystko, by już w najbliższym spotkaniu wygrać i wykonać kolejny krok do naszego celu. Razem Tworzymy Siłę” – napisał piłkarz.

Reklama
Kristoffer Normann Hansen na instagramie.

Reklama

Piłka nożna

Kristoffer HansenWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama