Reklama
Reklama
Reklama

Kto może odejść z ŁKS? Transferowe pogłoski i plotki

Czas 2 min czytania
Kto może odejść z ŁKS? Transferowe pogłoski i plotki

Prezes ŁKS Tomasz Salski zapowiedział, że dwóch piłkarzy może odejść. Pogłosek jest wiele i dotyczą one liderów drużyny.

Reklama

Drużyna ŁKS-u trenuje na zgrupowaniu w Turcji. Do Side polecieli trzej nowi gracze: Duńczyk Mikkel Rygaard, Adam Marciniak i Piotr Janczukowicz. Mówi się jednak, że zespół może nie zacząć rozgrywek w obecnym składzie… Spekulacje rozbudził prezes Salski w rozmowie w Radiu Łódź.

Z ŁKS-u do Zawiszy Bydgoszcz

Maciej Dąbrowski, jest wychowankiem bydgoskiego klubu i zawsze deklarował, że chciałby zakończyć w nim karierę. Podobno Zawisza chciałby doświadczonego stopera już teraz, lecz prezes Salski twierdzi, że o transferze bezgotówkowym nie ma mowy. Zawiszy nie stać na wpłacenie klauzuli wykupu, która wynosi 400 tys. zł, więc obrońca pozostanie w ŁKS-ie.

Reklama

Z ŁKS-u do Motoru Lublin

W lubelskim klubie są już wszyscy znajomi Malarza z czasów Legii Warszawa: Bogusław Leśniodorski, Michał Żewłakow, Dominik Ebebenge i wreszcie trener Marek Saganowski. Spekuluje się też o pozyskaniu byłych legionistów, m.in, Jakuba Rzeźniczaka.

Ponoć Motor już kusi bramkarza ŁKS-u, jednak szef klubu z al. Unii nie ma zamiaru puszczać go przed zakończeniem sezonu, mimo że bramkarz ma już 41 lat i raczej trudno liczyć na niego po awansie do ekstraklasy. Ma jednak w zespole konkurenta, którym jest młody Dawid Arndt.

Do Arki Gdynia lub Wisły Kraków

Oba kluby kuszą Adriana Klimczaka, lewego obrońcę ŁKS-u. 23-latek w ostatnich kolejkach nie spisuje się najlepiej, dlatego zimą klub pozyskał Adama Marciniaka. W odwodzie jest młody Jowin Radziński, który poleciał z pierwszą drużyną do Turcji. Być może więc ŁKS zdecyduje się na transfer, żeby zarobić na Klimczaku.

Reklama

Pirulo do ekstraklasy

Cały czas słychać o tym jakoby Pirulo miał oferty z ekstraklasy. Padają nazwy takich klubów jak Lech Poznań, Piast Gliwice, Lechia Gdańsk czy Śląsk Wrocław. Hiszpan miał bardzo dobrą rundę jesienną, stąd zapewne zainteresowanie. Skrzydłowy ma już 29 lat i bardzo wysoką kwotę odstępnego, bo wynoszącą podobno milion euro. Jeśli ktoś złożyłby zbliżoną ofertę, zapewne ŁKS nie powiedziałby nie.

Sekulski do Korony Kielce, Izraela, Indii

Jak udało się nam ustalić, Korona Kielce, kluby z lig indyjskiej i izraelskiej pytały o doświadczonego napastnika ŁKS-u. Mimo to prezes klubu zdecydowany jest zatrzymać Sekulskiego do końca kontraktu. Tym bardziej, że dotychczasowe oferty były niskie, a Samuel Corral bardzo często jest kontuzjowany.

Tajemniczy transfer

Być może dojdzie do jednego niespodziewanego transferu z ŁKS. Z nieoficjalnych rozmów wynika bowiem, że kluby z Zachodu zainteresowane są Michałem Trąbką. Przy al. Unii zaprzeczają, jednak niezbyt stanowczo.

Reklama

Na razie jednak drużyna przebywa w Turcji, przygotowując się do wiosennych rozgrywek, które 9 lutego zacznie mecz z Legią Warszawa w Pucharze Polski.

Piłka nożna

ŁKS Łódź

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Reklama