Reklama
Reklama

Łatwy (?) weekend łódzkich drużyn – typer w BETFAN

Czas < 1 min czytania
Łatwy (?) weekend łódzkich drużyn – typer w BETFAN

LODZ. 20.02.2021 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. WIDZEW LODZ - KORONA KIELCE N/Z LUKASZ KOSAKIEWICZ, PIOTR SAMIEC-TALAR, DAWID LISOWSKI Fot. Marian ZUBRZYCKI

Ten weekend powinien być dla ŁKS-u i Widzewa łatwy. Na co warto postawić w BETFAN?

Reklama

Zagłębie Sosnowiec – Widzew – Zagłębie Sosnowiec nie strzeli gola – kurs 3.25

Widzew w pierwszej kolejce udowodnił, że rywale kadrowo słabsi nie stawią dla niego wyzwania. Drużyna Janusza Niedźwiedzia, Sandecję Nowy Sącz pokonała trzema bramkami. Grze defensywnej łódzkiej drużyny nie można zarzucić niczego. Trzeba za to pochwalić obrońców Grudniewskiego i Zielińskiego, którzy wypracowali pierwszą bramkę. Jeżeli widzewiakom uda się zneutralizować Szumilasa, tylko przypadek może sprawić, że Zagłębie Sosnowiec zdobędzie bramkę.

ŁKS – Skra Częstochowa – powyżej 3.5 bramki – kurs 2.69

Na stadion przy al. Unii przyjeżdża beniaminek, który nigdy wcześniej z ŁKS-em nie grał. W pierwszej kolejce piłkarze z Częstochowy przegrali z Koroną Kielce 0:2. Głównie się bronili, a akacje próbowali przeprowadzać po kontrach. Dla ŁKS-u, który stara się dominować rywala atakiem pozycyjnym to wymarzony scenariusz. Biało-czerwono-białym nie powinno przeszkadzać, że ich rywal muruje bramkę. Oczywiście ważna jest też jakość piłkarska. Tej Kibu Vicuna w swoich szeregach ma zdecydowanie więcej. Jeżeli mielibyśmy przewidywać ŁKS wygra 3:1.

Reklama

Po zarejestrowaniu się z naszego linka (tutaj), bądź korzystając przy rejestracji z kodu LODZKISPORT BETFAN ma bonus dla każdego nowego użytkownika.

Piłka nożnaTyper

ŁKS ŁódźWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama