Reklama
Reklama
Reklama

ŁKS Commercecon. Ostatni mecz przed walką o medal

Czas < 1 min czytania
ŁKS Commercecon. Ostatni mecz przed walką o medal

LODZ. 14.03.2022 SIATKOWKA KOBIET. TAURON LIGA. LKS COMMERCECON LODZ - IL CAPITAL LEGIONOVIA LEGIONOWO N/Z VERONICA JONES-PERRY FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Ostatni mecz ŁKS-u Commercecon przed play-offami. Wystarczy punkt i łodzianki zajmą trzecie miejsce.

Reklama

W tym roku ostatnia kolejka Tauron Ligi będzie wyjątkowo emocjonująca. Chociaż znany jest skład turnieju finałowego, to nikt nie może być pewny rozstawienia. Siatkarki ŁKS-u Commercecon, w sobotę o 19 zagrają z BKS-em Bielsko. Chociaż łodzianki skończą ligę na trzecim miejscu to nie wiedzą jeszcze z kim zagrają. Potencjalnymi rywalkami ełkaesianek w pierwszym meczu fazy play-off są Budowlane, BKS Bielsko i Radomka. Wszystko rozstrzygnie się już w weekend.

Po wygranym meczu z Legionovią podopieczne Michała Cichego nabrały pewności siebie. –  W każdym meczu wychodzimy z nadzieją na wygraną. Bielszczanki ostatnio grają bardzo dobrze i są pewne siebie. Musimy znowu być przygotowane na walkę, być pewne tego, co robimy i wykonywać wszystkie założone elementy. Myślę, że jeżeli będziemy pracować tak, jak dotychczas i będziemy notować taki progres, to wszystko będzie w porządku – powiedziała Veronica Jones-Perry, w tym sezonie wystawiana w roli przyjmującej.

Reklama

Pełna nadziei jest również Valentina Diouf. –  W końcu udało nam się nie oglądać na rywalki, choć po drugiej stronie siatki była znakomita drużyna. Chciałabym, żeby udało nam się utrzymać takie podejście aż do play-off. Musimy pracować nad tym, żeby nie tracić takich przewag, jak ta w drugim secie.. Nasza reakcja była jednak prawidłowa, ważne, że w kolejnych dwóch setach wywierałyśmy presję do samego końca – chwaliła swój zespół włoska gwiazda.

Mecz ŁKS-u Commercecon z BKS-em Bielsko rozpocznie się w sobotę o 19:00. Transmisja w Polsacie Box GO.

Mecze ŁKS-u Commercecon można obstawiać w forBET

Reklama

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama