ŁKS Commercecon rozpoczyna sprzedaż karnetów

ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź 2020-03-01 (fot. Marian Zubrzycki)

Reklama

Czas < 1 min czytania

Od czwartku kibice ŁKS Commercecon mogą kupować stałe wejściówki na sezon 2020/2021. Przez pierwsze siedem dni sprzedaży zakupić je będą mogli jedynie posiadacze karnetów z minionego sezonu.

Reklama

Dla kibiców zostanie udostępnionych 500 karnetów. Dostępność miejsc będzie ograniczona przez rządowe regulację związane z pandemią, które wymuszają rozmieszczenie widzów co drugie krzesełko, w szachownicę. Klub poinformował także, że w najbliższych meczach dolne trybuny będą rozsunięte jedynie po stronie sektorów C, czyli w tej części hali, gdzie gromadzą się zazwyczaj najbardziej zagorzali kibice klubu.

Nadchodzący sezon wiąże się dla kibiców ze sporą niepewnością – w pandemicznych czasach trudno przecież o gwarancję, że wszystkie mecze sezonu zostaną rozegrane i że będą dostępne dla widzów w takiej formule, w jakiej ma to miejsce obecnie. W tej sytuacji klub przygotował dla kibiców niezdecydowanych do kupna karnetu dodatkowy bonus – stała wejściówka zapewni im wejście na mecze TAURON Ligi nie tylko w sezonie zasadniczym, ale i w fazie play-off. W cenie karnetu jest także wejście na spotkania rozgrywane w ramach Pucharu Polski i Ligi Mistrzyń.

Ceny biletów i karnetów nie uległy zmianie od poprzedniego sezonu. Wejściówki można kupować stacjonarnie – w Centrum Biletów Atlas Areny lub przez internet – na stronie https://sportarena.makis.pl/

Reklama

Tak prezentuje się dokładny cennik biletów i karnetów na mecze ŁKS Commercecon w sezonie 2020/2021:

Fot. Marian Zubrzycki; grafika: ŁKS Commercecon Łódź

Reklama

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Reklama

Dodaj komentarz