Reklama
Reklama
Reklama

ŁKS Commercecon walczy do końca

Czas < 1 min czytania
ŁKS Commercecon walczy do końca

ŁKS Commercecon Łódź

Po jednym z najlepszych meczów w tym sezonie ŁKS Commercecon pewnie pokonał Radomkę Radom i zwiększył swoje szanse na brązowy medal TauronLigi.

Reklama

Dziś drużynie łódzkich siatkarek wychodziło wszystko. Świetnie działał blok, w którym nie do przejścia była Klaudia Alagierska. Radomianki, które słyną z ataków pod siatką nie mogły sobie z łódzką środkową poradzić.

Skrzydłami świetnie atakowała gwiazda ŁKS – Katarina Lazović. Młoda Serbka praktycznie się nie myliła, a jej plasowane ataki nie dawały przyjmującym szans na obronę. Kulejące ostatnio przyjęcie ŁKS dziś oprócz lekkich wahań w pierwszym secie wypadło zaskakująco dobrze.

Reklama

Tytuł MVP zasłużenie zdobyła Katarzyna Zaroślińska-Król. Atakująca łódzkiej drużyny, która w tym sezonie gra w kratkę wspięła się dziś na wyżyny swoich możliwości, kończyła większość możliwych piłek i parę razy zaskoczyła radomianki sprytnymi kiwkami.

Słowa uznania należą się też Britt Bongaerts rozgrywająca ŁKS z meczu na mecz staje się lepsza i jest prawdziwym mózgiem drużyny.

ŁKS Commercecon po dwóch przegranych meczach wrócił do walki o brązowy medal w wielkim stylu. Wszystko rozstrzygnie się w sobotę w Radomiu, ale jeżeli siatkarki utrzymają formę z dzisiejszego spotkania wrócą do Łodzi z brązowym medalem.

Reklama

ŁKS Commercecon – Radomka Radom 3:0 (25:23, 25:19, 25:17)

ŁKS Commercecon: Bongaerts, Lazović, Alagierska, Zaroślińska-Król, Wójcik , Ninković, Saad (libero) oraz Strasz (libero),Kalandadze, Pacak

Reklama

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama