Reklama
Reklama

ŁKS Commercecon. „Zrobimy wszystko, żeby doprowadzić do trzeciego meczu”

Czas 2 min czytania
ŁKS Commercecon. „Zrobimy wszystko, żeby doprowadzić do trzeciego meczu”

LODZ. 04.04.2022 SIATKOWKA KOBIET. LKS COMMERCECON LODZ - E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM N/Z ROBERTA RATZKE, MICHAL CICHY FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/

Siatkarki ŁKS-u Commercecon walczą o finał mistrzostw Polski.

Reklama

Siatkarki ŁKS-u Commercecon przegrały pierwszy mecz z Developresem Rzeszów, chociaż w tie-breaku prowadziły 13:11. To pokazuje jak wyrównany był pierwszy z półfinałów. W niedzielę o 20:30 rozegrają drugi mecz. Nie będzie już marginesu błędu, bo w tej fazie play-offów gra się do dwóch zwycięstw.

„Rywalizacja nie została rozstrzygnięta”

Myślę, że rozczarowanie to nie do końca słowo, które odzwierciedla to co się działo w tym meczu. Musimy to dobrze przeanalizować, ale też nie obciążać zbytnio głów, tylko zachować świeży umysł  na kolejne spotkanie. Powinniśmy na spokojnie zobaczyć, gdzie popełniłyśmy największe błędy. Na pewno rozegrałyśmy dwa piękne sety i naciskałyśmy na rywalki utrudniając im grę. Potem zaczęłyśmy popełniać zbyt dużo błędów. Oczywiście czujemy sportową złość, bo byłyśmy blisko zwycięstwa i pokazałyśmy, że jesteśmy w stanie wygrywać z Developresem. Wypuściłyśmy z rąk szansę na wygranie tego spotkania i możemy mieć przede wszystkim pretensje do siebie, bo to nasza gra zadecydowała o tym, że przegrałyśmy. Uważam, że rywalizacja półfinałowa z Developresem jeszcze nie została rozstrzygnięta. Jesteśmy cały czas w grze, musimy zachować świeży umysł, wyeliminować błędy i jak najlepiej przygotować się do meczu u siebie. Zrobimy wszystko, żeby przedłużyć tą rywalizację i doprowadzić do trzeciego spotkania – powiedziała po meczu Roberta Ratzke, rozgrywająca ŁKS-u. Brazylijka zagrywała najwięcej z całej drużyny, bo aż 21 razy. Zdobyła jednego asa i popełniła dwa błędy.

Reklama

ŁKS liczy na wsparcie kibiców

Plan A i plan B zdawał egzamin, w tie-breaku mieliśmy w górze piłkę na 14:12, ale zostaliśmy zablokowani. To są naprawdę wyrównane zespoły, tu dyspozycja dnia, jedna-dwie piłki mogą przechylić szalę zwycięstwa. I tak właśnie było. Udało się w pierwszym secie nieco zaskoczyć Developres. W drugim secie nam poszło już gładko, ale Developres na to zareagował, a w tie-breaku była już walka na noże – uważa Michał Cichy, trener ŁKS-u.

Kibice, którzy licznie stawili się na piątkowym meczu piłkarzy ŁKS-u, powinni pojawić się również w Sport Arenie. Bilety dostępne na stronie internetowej i w kasach.  Ceny wejściówek na fazę play-off wyglądają następująco: – 30 zł – normalny- 15 zł – ulgowy- 1 zł – dzieci w wieku 5-10 lat- bezpłatnie – dzieci do 5. roku życia  Stacjonarna sprzedaż biletów będzie prowadzona w dniu meczu, tj. 24 kwietnia, od godziny 19:30 w kasie Sport Areny.

Reklama

Bilety na mecz ŁKS-u Commercecon można kupować tutaj

Reklama

ŁKS CommerceconDevelopres Bella Dolina Rzeszów
Niedziela, 24 kwietnia 2022, godz. 20:30

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama