Reklama
Reklama

ŁKS czy Widzew? Czytelnicy Łódzkiego Sportu mają swojego faworyta

Czas < 1 min czytania
ŁKS czy Widzew? Czytelnicy Łódzkiego Sportu mają swojego faworyta

LODZ. 24.10.2021 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA WIDZEW LODZ - LKS LODZ N/Z FABIO NUNES FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/

Już tylko godziny dzielą nas od pierwszego gwizdka 68. derbów Łodzi. Kto wygra mecz ŁKS – Widzew? O to zapytaliśmy Was – Czytelników Łódzkiego Sportu. Wyniki naszych sond nie pozostawiają złudzeń, kto, Waszym zdaniem, jest faworytem tego spotkania.

Zarówno w ŁKS-ie i Widzewie deklarują, że we wtorkowych derbach liczą się tylko trzy punkty. W związku z tym celowo w naszych sondach nie uwzględniliśmy możliwości remisu. Przecież taki wynik, choć oczywiście możliwy, nikogo nie będzie satysfakcjonował.

Reklama

Twitter. Ponad 75% głosów na wygraną Widzewa

Pierwsza ankieta w naszych mediach społecznościowych pokazała się na Twitterze w niedzielę 1 maja. Kibice, którzy wzięli udział w naszej zabawie, dość zdecydowanie podkreślili, że ich zdaniem faworytem będzie Widzew.

Klub z al. Piłsudskiego zgromadził ponad 75% procent wszystkich głosów. Tym samym na wygraną ŁKS-u głosy oddało jedynie niespełna 25% kibiców.

Chociaż głosowanie jeszcze trwa, to raczej ciężko przypuszczać, by w ostatnich minutach wynik uległ diametralnej zmianie.

Facebook. Wygra Widzew

Nasi Czytelnicy, którzy wzięli udział w sondzie na Facebooku, w większości także obstawiają zwycięstwo Widzewa, choć w tym przypadku różnica na korzyść czerwono-biało-czerwonych nie jest aż tak znacząca, bo wygraną gości przewiduje około 60% głosujących.

Pozostałe około 40% obstawia, że to ŁKS będzie cieszył się z kompletu punktów w 68. derbach Łodzi.

Co na to bukmacherzy?

Co ciekawe, zupełnie inne zdanie na ten temat mają bukmacherzy, których zdaniem faworytem wtorkowych derbów będzie ŁKS. I to mimo ostatnich zawirowań w drużynie, odejścia Antonio Domingueza oraz nie najlepszej postawy w ciągu całego sezonu.

Reklama

Zarówno forBET (sponsor ŁKS-u), jak i NobleBET (sponsor Widzewa), przygotowali na 68. derby Łodzi cały pakiet ciekawych kursów specjalnych. Można postawić m.in. na to, który z dwójki Bartłomiej Pawłowski – Ricardinho strzeli więcej goli albo też na to czy Henrich Ravas obroni rzut karny.

Reklama

SPECJALNE KURSY NA MECZ ŁKS – WIDZEW OD FORBET

SPECJALNE KURSY NA MECZ ŁKS – WIDZEW OD NOBLEBET

Reklama

Piłka nożna

derby ŁodziŁKS ŁódźWidzew Łódź

Komentowanie zablokowane

Reklama